Tęstiniai renginiai

Asociacija „INFOBALT“ remia ir organizuoja keletą tęstinių iniciatyvų formalioje ir neformalioje aplinkoje, kurios suteikia asociacijos nariams pridėtinę vertę ir skatina dalijimąsi patirtimi bei aktyvesnį bendradarbiavimą. „INFOBALT” kiekvienais metais pristato naujų iniciatyvų ir renginių, kuriuose aktyviai kviečiami dalyvauti visi asociacijos nariai.

Verslo pusryčiai

Asociacija „INFOBALT“ keletą kartų per metus kviečia narius verslo pusryčių, kurių metu jie gali susitikti su valstybinių institucijų atstovais, ekspertais ir svečiais iš užsienio. Kiekvienas susitikimas - tai nauja ir aktuali tema, išskirtinė galimybė užduoti svarbius klausimus, sužinoti naujausią informaciją ir pasidalyti patirtimi. Asociacija „INFOBALT“ skatina narius siųsti pasiūlymus dėl temų ar svečių, su kuriais jie norėtų susitikti verslo pusryčiuose.

Turistinis sąskrydis

„INFOBALT“  tradicinis turistinis sąskrydis jau dvylika vasarų suburia asociacijos narių įmonių darbuotojus, šeimos narius ir draugus. Kiekvienais metais tai - azarto, iššūkių ir malonių išbandymų šventė Lietuvos gamtoje! Sąskrydžio dalyviai gali išbandyti jėgas mėgstamose atrakcijose: naktinio orientavimosi, turistinio autoralio, pėsčiųjų kelionių turistinės technikos, žvejybos ir kitose, o taip pat kiekvienais metais siūlyti naųjų konkursų ir varžybų. Be to, pastaraisiais metais „INFOBALT“ tradicinio sąskrydžio programa buvo papildyta mini seminarais, kurių temos ypač aktualios IRT sektoriaus įmonėms.

„INFOBALT“ paroda ir konferencija

Nuo 1994 m. organizuota kasmetinė „INFOBALT“ paroda - tai didžiausias IRT sektoriaus renginys Baltijos šalyse, kuriame buvo pristatomos IRT sektoriaus naujienos, tendencijos, inovacijos, sukurti projektai ir produktai. Renginys sulaukė ir didelio užsienio šalių dėmesio - jame reguliariai dalyvaudavo įmonės, ekspertai ir lektoriai iš daugelio šalių. Kiekvienais metais didėjęs ekspozicijos plotas buvo pasiekęs daugiau kaip 12 tūkst. kvadratinių metrų ir sulaukė daugiau kaip 70 tūkst. lankytojų. Kiekvienais metais parodos metu taip pat buvo organizuojama ir konferencija aktualiausioms temoms aptarti.

Geriausio Lietuvos IRT produkto rinkimai

Nuo 2002 m. asociacija „INFOBALT“ organizuoja geriausio Lietuvos IRT produkto rinkimus. Rinkimai buvo pradėti siekiant paskatinti naujų ir pažangių ITT produktų kūrimą bei eksportą. Kiekvienais metais rinkimai sutraukdavo daugelį Lietuvos kompanijų, kurios skirtingose kategorijose varžydavosi dėl geriausiųjų vardo.

Patalpino: INFOBALT