BALTIJOS KOMPIUTERIŲ AKADEMIJA, UAB

Įkurta: 1998

Savanorių pr. 28, 4a. LT-03116 Vilnius

Telefonas (8-5) 2780 500
Faksas (8-5) 2780 501

info(eta)bka.lt
www.bka.lt

Apie kompaniją

"Baltijos kompiuterių akademija" (BKA) vykdo mokymus informacinių technologijų srityje nuo 1994 metų.
BKA tikslas – kurti ir įgyvendinti pažangias IT mokymų programas, padedančias organizacijoms optimizuoti investicijas į personalo mokymus. Kiekvienai organizacijai yra sukuriama mokymų programa atsižvelgiant į esamą žinių lygį, organizacijos struktūrą ir tikslą, kurį norima pasiekti.

Mūsų lektoriai turi sertifikacijas, kurios pripažįstamos visame pasaulyje bei yra sukaupę didelę praktinę patirtį, vykdant realius projektus, o tai garantuoja aukščiausią gaunamos paslaugos efektyvumą ir kokybę. BKA darbuotojų patirtis dirbant su klientais sukuria sąlygas atsirasti naujoms galimybėms, gilesniam supratimui bei geresniems sprendimams. Mokymai vykdomi pagal kokybės vadybos sistemos ISO 9001 reikalavimus.

BKA vertybės: atvirumas naujovėms, lankstumas ir į kliento sėkmę orientuotas bendradarbiavimas.

Veiklos IRT sektoriuje:
Auditoriniai ir nuotoliniai IT ir vadybos mokymo kursai
IT specialistų ir vartotojų testavimas
Mokymo projektų vykdymas ir konsultavimas

Specializacijos: Informacinių technologijų ir vadybos mokymai

Kompanijos produktai ir paslaugos

 Mokymo kursai
BKA vykdo mokymus auditorinio, individualaus konsultavimo ir nuotolinio mokymo formomis. Kursuose naudojama žymiausių pasaulio IT kompanijų ir mokymo paslaugų tiekėjų parengta metodinė medžiaga bei egzaminavimo sistema.
BKA programos yra skirtos tarnybų ir projektų vadovams, tinklų ir sistemų (Microsoft, Linux, Lotus Domino) administratoriams, IT saugos specialistams, programuotojams, projektuotojams ir WEB dizaineriams, taip pat Microsoft, OpenOffice, Lotus Notes biuro programų vartotojams.

 Nuotolinis mokymas
BKA siūlo organizacijoms vidinio nuotolinio mokymo sistemas, skirtas IT specialistams ir vartotojams. Tai galimybė norimu laiku ir patogioje vietoje kompiuterio ir interneto pagalba mokytis, tobulintis ir praktikuotis, konsultuotis su instruktoriumi bei įvertinti įgytas žinias.

 IT specialistų ir vartotojų testavimas
Geriausias IT žinių ir įgūdžių įvertinimas - tai tarptautiniu mąstu pripažintos IT sertifikacijos. BKA yra autorizuotas Prometric ir Pearson VUE testavimo centras, kuriame galima laikyti Microsoft, CompTIA, EXIN, Cisco ir daugelio kitų kompanijų testus. BKA atstovauja tarptautinę Informacinių Sistemų Audito ir Valdymo Asociaciją (ISACA) organizuodama CISA ir CISM egzaminų sesijas Lietuvoje. Pas mus taip pat galima laikyti Europos kompiuterio vartotojo testus ir gauti Europos kompiuterio vartotojo pažymėjimą ECDL.

 Projektai
Mokymo projektai - BKA veiklos sritis, suderinta su Lietuvos ir Europos Sąjungos socialinės, edukacinės politikos programomis. Vykdome projektus, skatinančius spartesnę informacinės visuomenės raidą, mažinančius socialinę ir žinių atskirtis, didinančius organizacijų konkurencingumą. Projektuose dalyvaujame kaip partneriai, ekspertai ir konsultantai.

Sertifikatai

Turimi sertifikatai: kokybės vadybos sistemos sertifikatas ISO 9001, socialinės atsakomybės SA 8000, Microsoft Learning Partner, autorizuotas Prometric ir Pearson VUE testavimo centras.