Softneta, UAB

Įkurta: 2007

K. Baršausko g. 59, LT-51423, Kaunas

Telefonas 8 672 42852
Faksas

info(eta)softneta.com
www.softneta.com

Apie kompaniją

UAB "Softneta" kuria sveikatos apsaugos sistemas, užtikrina visapusišką sistemų aptarnavimą, siekiant pagerinti sveikatos apsaugą ir sumažinti pacientų bei institucijų išlaidas. IT sferoje dirbanti įmonė kuria sprendimus ne tik sveikatos apsaugos įstaigoms bei organizacijoms, bet ir kitoms įmonėms, kurioms reikalingi specializuoti programiniai sprendimai tokiose srityse kaip verslo informacijos ir duomenų gavyba, žinių valdymas, informacijos sklaida, gamybos, tiekimo bei prekybos valdymas ir pan. IT ir medicina vis glaudžiau siejasi ir jų sujungimas yra labai aktualus visame pasaulyje.

Įmonės verslo modelis reikalauja, nuolat kurti inovatyvius produktus.
UAB "Softneta" produktai yra unikalūs ir palengvinantys medicinos profesionalų kasdieninę veiklą. UAB "Softneta" medicininių vaizdų archyvavimo, peržiūros ir persiuntimo sistemos įdiegtos 15 medicinos įstaigų ir organizacijų Lietuvoje, kaip pavyzdžiui, Lietuvos sveikatos medicinos universitete, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose, Kauno Šilainių poliklinikoje, Klaipėdos Respublikinėje ligonėje, Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninėje, Kauno Dainavos poliklinikoje, Bendrosios medicinos praktikoje, Karoliniškių poliklinikoje ir t.t.

UAB "Softneta" ne tik bendradarbiauja su Lietuvos įstaigomis, bet palaiko glaudžius ryšius ir su užsienio įmonėmis, su kuriomis kuria bendrus produktus, dalyvauja projektuose. Šiuo metu UAB "Softneta"
bendradarbiauja su Aurox Ltd. (Didžioji Britanija), kuri atlieka mokslinę veiklą mikroskopijos srityje, Optomed Oy. (Suomija), kurios medicinos kameroms Smartscope kuria programinę įrangą (ši įranga jau dabar yra parduodama kartu su kamera), KIE Sp. z o.o. (Lenkija), kuriai UAB "Softneta" sukūrė telemedicinos platformą. Su paminėtais (ir kitais) partneriais UAB "Softneta" 2012 m. gale ir 2013 m. pateikė dvi paraiškas: Eurostars ir 7BP. UAB "Softneta" produktai įdiegti daugiau nei šešiolikoje pasaulio šalių, kaip pavyzdžiui, JAV, Kanada, Brazilija, Vokietija, Lenkija, Suomija, Didžioji Britanija, Rusija, Naujoji Zelandija, Rumunija, Latvija ir t.t.

Kompanijos produktai ir paslaugos

UAB "Softneta" kuria sveikatos apsaugos sistemas, užtikrina visapusišką sistemų aptarnavimą, siekiant pagerinti sveikatos apsaugą ir sumažinti išlaidas. Pagrindiniai produktai: DICOM WEB peržiūra MedDream, MedDream moduliai: ECG (kardiogramų peržiūros ir analizės įrankis), Video peržiūra, Aprašymų modulis; Surgery Workstation - medicininių diagnostinių vaizdų peržiūros stotis, bus skirta darbui operacinėse bei intensyvios terapijos skyriuose. Medicininių diagnostinių vaizdų peržiūros stotis užtikrina efektyvesnį ir našesnį gydytojų darbą operacinėse, kadangi operacijos ar intensyvios terapijos metu jie galės peržiūrėti pacientui atliktus tyrimus (rentgeno, kompiuterinės tomografijos, ultragarso ir pan. tyrimų vaizdus). MedDream PACS Serveris yra su DICOM 3.0 suderintas PACS serveris. Serveris palaiko prisijungimą ir komunikaciją su visais DICOM įrenginiais (CT, MR, CR, DX, US, etc.). Vaizdų peržiūrą galima atlikti pasinaudojant MedDream WEB DICOM arba DICOM vaizdų peržiūros programa.


Veiklos IRT sektoriuje:
Medicininės programinės įrangos kūrimas

Specializacijos:
Medicininė programinė įranga

Naudojamos technologijos

UAB "Softneta" programinė įranga veikia, komunikuoja ir atvaizduoja informaciją DICOM (angl. ) formatu. UAB "Softneta" kuria WEB technologijomis paremtą programinę įrangą.

Sertifikatai

MedDream PACS programinė įranga sertifikuota kaip I klasės medicininis įrenginys remiantis MDD 93/42/EEC direktyva

Partneriai

UAB "Baltijos informacinių technologijų institutas", Optomed Oy., Affordable X-Ray Source Inc