SQUALIO Lietuva (UAB DPA Lietuva)

Įkurta: 1997

Žalgirio g. 92, LT-09303 Vilnius

Telefonas +370 5 211 3563
Faksas 852610298

infolt(eta)squalio.com
www.squalio.lt

Apie kompaniją

„SQUALIO Lietuva“ – programinės įrangos licencijavimo paslaugas verslui teikiantys profesionalai.

Veiklos sritys:
* programinės įrangos konsultacijos;
* licencijų pardavimas;
* diegimas;
* vartotojų mokymai.

Savo klientams mes siekiame būti patikimais partneriais ir patarėjais licencijų klausimais. „SQUALIO Lietuva“ specialistai įvertina visus įmanomus licencijavimo scenarijus ir pasiūlo sprendimą, tinkamiausią jūsų verslo poreikiams, organizuoja licencijų pirkimo procesą ir įgyvendina pasiūlytą sprendimą.

Mes tikime, kad tinkamai parinkta programinė įranga pagerina verslo procesus. Naujausius „Microsoft“ sprendimus naudojame ir patys, todėl dedame visas pastangas, kad klientai naudotųsi visomis įdiegtomis technologijomis. Tai užtikrina „SQUALIO Lietuva“ specialistų rengiami administratorių ir vartotojų mokymai, taip pat teikiame konsultacijas visu partnerystės periodu.

„SQUALIO Lietuva“ jau daugiau nei 10 metų specializuojasi „Microsoft“ produktų licencijavime. 2015 m. įmonė buvo pripažinta sparčiausiai augančia „Microsoft“ metų partnere.

„SQUALIO|DPA Group“ yra tarptautinė informacinių technologijų (IT) įmonių grupė, pirmaujanti „Microsoft“ partnerė, teikiantis programinės įrangos licencijavimo, kompiuterinės debesijos ir programinės įrangos valdymo paslaugas.

Įmonė buvo įkurta 1997 metais Latvijoje, netrukus po to sėkmingai įžengė į Lietuvos, Estijos, Ukrainos, Gruzijos, Baltarusijos, Kazachstano ir Bulgarijos rinkas ir toliau sparčiai plečiasi Vakarų Europos kryptimi.