Vilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ

Įkurta: 2000

Konstitucijos pr. 11, LT-09308 Vilnius

Telefonas (8 5) 275 01 83
Faksas (8 5) 275 01 83

info(eta)vkk.lt
www.vkk.lt

Apie kompaniją

Vilniaus kooperacijos kolegija yra tarptautinių ekspertų įvertinta ir akredituota nevalstybinė aukštoji mokykla, veikianti kaip viešoji įstaiga ir vykdanti pirmos pakopos kolegines studijas bei teikianti profesinio bakalauro laipsnį. Jos steigėjas – Kooperatinė bendrovė Lietuvos kooperatyvų sąjunga. VKK specializuojasi apskaitos, verslo, vadybos bei informacinių technologijų srityse.

Vilniaus kooperacijos kolegija yra viena seniausių švietimo įstaigų Lietuvoje. Jos ištakos siekia 1930 metus, kuomet Kaune buvo įkurta Ekonomikos mokykla. Pastaroji  1945-aisiais perduota Kooperatinei bendrovei Lietuvos vartotojų kooperatyvų sąjungai. 2000 metais, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu , Vilniaus aukštesniajai kooperacijos mokyklai buvo suteikta licencija steigti nevalstybinę aukštąją mokyklą – Vilniaus kooperacijos kolegiją. 

Vadybos sistema Kolegijoje pripažinta atitinkanti vadybos sistemos standartus – ISO 9001:2008 ir ISO 14001:2004. Kolegijai suteikta ir Diplomo priedėlio etiketė (Diploma Supplement).

Partneriai

Kolegija yra AVADA (Akademinė vadybos ir administravimo asociacija), EURASHE (Europos aukštųjų neuniversitetinių mokyklų asociacija), Kauno PPAR (Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai), LAVA  (Lietuvos atsakingo verslo asociacija), Vilniaus PPAR (Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai), SIMULITH (Lietuvos verslo praktinio mokymo firmų centras), LSŠA (Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija), LVRA (Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija), LRVVKA (Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija), INFOBALT ir dar keleto kitų asociacijų narė. Taip pat VKK turi platų įmonių, organizacijų, aukštųjų mokyklų ir kt. partnerių tinklą.