MB Ingenium Balticum (Baltic Talents)

Įkurta: 2016

V.Berbomo g. 10-215, Klaipėda

Telefonas +37061460891
Faksas

admin(eta)baltictalents.com
www.baltictalents.com

Apie kompaniją


MB „Ingenium Balticum“ dirba dvejomis kryptimis - užsiimame žmogiškųjų išteklių (talentų) ICT sektoriuje paruošimu (Baltic Talents Akademija) bei jų atstovavimu tiek Lietuvoje, tiek pritraukiant užsienio ICT sektoriuje dirbančias įmones (Baltic Talents - ICT įdarbinimo agentūra).

Naudojamos technologijos


Baltic Talents IT Akademijoje organizuojame intensyvius programavimo kursus suaugusiems. 2-3 mėnesių kursai yra orientuoti į rinkoje paklausių programuotojų (Front-End, PHP, Java, Ruby on Rails, Clojure, Erlang, Swift ir t.t.) bei kitų dizaino ir skatmeninių technologijų specialistų skaičiaus didinimą, kurių gretos Lietuvoje itin mažos – tačiau poreikis tarptautinėje rinkoje itin didelis.

Kita mūsų veiklos sritis (Baltic Talents – Recruiter in the Baltics) susijusi su ICT sektoriaus konkurencingumo didinimu bei užsienio įmonių pritraukimu į Lietuvą. Norint užtikrinti Lietuvos ICT sektoriaus plėtrą, pagrįstą, atsižvelgiant į didelį Lietuvos potencialą dabartiniame ICT kontekste, tarptautiniu mastu, siekiame glaudaus bendradarbiavimo su Lietuvos bei užsienio ICT įmonėmis, didinant jų skaičių per mūsų įmonę atstovaujančius agentus tiek Stockholme (Sweden), Londone (UK), tiek San Franciske (JAV) – suteikiant aprūpinimo reikiamais specialistais, praktikantais ar stažuotojais paslaugą.

Sertifikatai


Baltic Talents IT Akademija yra įregistruota Švietimo ir mokslo institucijų registre. Mūsų parengtos programos kursams atitinka nustatytus reikalavimus ir yra įregistruotos Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre, gaunant individualų programos kodą. Taip pat visos mūsų neformaliojo profesinio mokymo programos yra suderintos ir patvirtintos Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos akredituotos kompetencijų vertinimo institucijos.