Šiaulių universitetas, E-studijų centras

Įkurta: 1997

Vilniaus g. 88, 76285 Šiauliai

Telefonas (8 41) 595 800; (8 41) 595 755 (priėmimo)
Faksas (8 41) 595 809

all(eta)cr.su.lt; studijuok(eta)su.lt (priėmimo)
www.su.lt/index.php?lang=lt

Apie kompaniją

Šiaulių universitetas – didžiausia aukštoji mokykla Šiaurės Lietuvoje. Universitetui priklauso 3 fakultetai ir 2 institutai, kuriuose siūloma rinktis nuolatinės ar ištęstinės formos studijų programas iš visų 6 studijų sričių: biomedicinos, fizinių, humanitarinių, socialinių, technologijos mokslų ir menų. Čia vykdomos ne tik bakalauro (pirmosios pakopos), magistrantūros (antrosios pakopos) ir doktorantūros (trečiosios pakopos) studijos, bet ir tęstinio mokymo, neformalaus visuomenės švietimo programos, papildomosios studijos, programos kolegijų absolventams, ketinantiems studijuoti magistrantūroje.

Stojantiesiems siūloma jungtinių studijų programų su Lietuvos bei užsienio šalių aukštosiomis mokyklomis, programų su gretutinėmis studijomis, kurias baigus suteikiamas dvigubas kvalifikacinis laipsnis.

Universitete veikia Mokslo institutas, kurio centruose atliekami moksliniai tyrimai humanitarinių, fizinių, biomedicinos, technologijos ir socialinių mokslų srityse, veikia E. studijų centras, Šiaulių universiteto gimnazija.

Universitetas sėkmingai dalyvauja miesto, nacionaliniuose ir tarptautiniuose projektuose, vykdo akademinio personalo ir studentų mainus. Palaikomi glaudūs ryšiai su regiono bei šalies įmonėmis, verslo partneriais.

Šiaulių universiteto absolventai, kurių suskaičiuojame daugiau kaip 64 tūkstančiai (nuo 1998 m. – per 36 000) ir tarp kurių yra nemažai žinomų žmonių, sėkmingai dirba Lietuvos ir užsienio įmonėse, kuria savo verslus ir organizacijas.