OMNIVA LT, UAB

Įkurta: 2014

Ateities pl. 45B, LT- 52104 Kaunas

Telefonas 8 700 55077
Faksas -

info(eta)omniva.lt
https://www.omniva.lt/lit

Apie kompaniją

Omniva yra vienas iš didžiausių elektroninių sąskaitų – faktūrų operatorių Baltijos šalyse ir užima lyderio pozicijas B2B segmente. Nuo 2008 infologistikos paslaugos teikiamos Estijoje, o nuo 2016 metų šios paslaugos pradėtos teikti Lietuvoje ir Latvijoje. E-sąskaitų sprendimas leidžia įmonėms bei organizacijoms optimizuoti ir automatizuoti gaunamų pirkimo sąskaitų faktūrų ir siunčiamų pardavimo sąskaitų faktūrų procesus perkeliant juos į elektroninę erdvę. E-sąskaitų sprendimas leidžia sutaupyti net iki 80 proc. išlaidų, skirtų popierinių sąskaitų faktūrų administravimui ir tvirtinimui. Taip pat nebelieka poreikio fiziškai archyvuoti dokumentų, nes jie visi yra 10 metų saugomi E-sąskaitų centro sistemoje.

Lietuvoje siūlomas savitarnos sprendimas yra paremtas kompiuterinės debesijos technologija ir yra suintegruotas su Lietuvoje veikiančiomis buhalterinės apskaitos programomis. Įmonės, nusprendusios atsisakyti popierinių sąskaitų-faktūrų ir pasirinkusios šį sprendimą, nepatirs papildomų investicijų diegdamos naują IT sistemą ir ją prižiūrėdamos bei mėgausis automatiniais e-procesų teikiamais privalumais.

Tarptautinę įmonių grupę sudaro motininė įmonė „Eesti Post“, dukterinės „Maksekeskus“, „Omniva LT“ Lietuvoje ir „Omniva“ Latvijoje. Įmonių grupė taip pat yra viena iš „Post11“ savininkių. Pagrindinė veikla – pašto, logistikos ir infologistikos (e-sąskaitų) paslaugos. „Omniva“ Lietuvoje ir Latvijoje teikia savitarnos siuntų per paštomatus, kurjerių paslaugas bei e-sąskaitų paslaugas. „Maksekeskus“ teikia mokėjimo sprendimus Baltijos šalių e. prekybos įmonėms. „Post11“ e. prekybininkams teikia tarptautinės logistikos paslaugas pristatant prekes visame pasaulyje. Grupėje dirba daugiau nei 2 tūkst. darbuotojų.

2016 metais grupės pajamos iš informacijos logistikos paslaugų išaugo 34 proc. Pajamos iš siuntų pervežimo namų rinkoje – 15 proc. Labiausiai augo tarptautinės logistikos paslaugų apimtys, kurios ir generavo daugiausia grupės pajamų (107 proc. augimas). Bendros grupės pajamos pernai metais buvo 95,6 mln. eurų.


Kompanijos produktai ir paslaugos:

• E-sąskaitų operatoriaus paslaugos
• Sąskaitų faktūrų administravimo sprendimas
• Pirkimo sąskaitų-faktūrų skaitmenizavimas, e-administravimas, e-patvirtinimas ir e-archyvavimas
• Pardavimo sąskaitų- faktūrų e-administravimas, e-pristatymas ir e-archyvavimas


• Naudojamos technologijos – N/D
• Sertifikatai – Mūsų sąskaitų-faktūrų centras taiko OWASP (Open Web Application Security Project) ASVS (Application Security Verification Standard) versijos 3.0 L.2. standartą
• Partneriai - Nordea, Swedbank, CGates, Rivilė, Directo, HansaWorld
• Veiklos kryptis – infologistika, logistika
• Tarptautiniai projektai – N/D