TGS Baltic

Įkurta: 1991

Konstitucijos pr. 21a, LT-08130 Vilnius

Telefonas +370 5251 4444
Faksas +370 5 251 4455

lithuania(eta)tgsbaltic.com
www.tgsbaltic.com/lt

Apie kompaniją

Advokatų kontora TGS Baltic (toliau TGS Baltic) – viena didžiausių advokatų kontorų Baltijos šalyse, turinti biurus Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje bei strateginius partnerius Baltarusijoje (advokatų kontora „Vlasova Mikhel & Partners“). Kontora teikia teisines paslaugas 25-se komercinės teisės srityse: Įmonių susijungimai ir įsigijimai, Privatus ir rizikos kapitalas, Korporacinė teisė, Komercinė teisė, Restruktūrizavimas ir bankrotas, Darbo teisė, Akcininkų ginčai, Bankai ir finansai, Kapitalo rinkos, Projektų finansavimas, Arbitražas, Ginčų sprendimas, Finansiniai nusikaltimai, Konkurencija, Intelektinė nuosavybė, Energetika, Viešieji pirkimai, Farmacija ir sveikatos priežiūra, Aplinkos apsauga, Viešasis sektorius ir Konstitucinė teisė, Europos Sąjungos teisė, Vystymas ir reguliavimas, Infrastruktūra, viešojo ir privataus sektorių partnerystė (PPP), Nekilnojamojo turto sandoriai, Mokestiniai tyrimai ir ginčai.

TGS Baltic teikia visas teisines paslaugas verslui ir jo atstovams. Savo nuolatiniams ir vienkartiniams klientams pataria jų kasdienės veiklos klausimais. Siūlo sudėtingų teisinių problemų sprendimus ir teikia konsultacijas dėl strateginių planų.

Kontora samdo tik geriausius teisininkus, nuolat tobulina jų įgūdžius, kompetencijas ir verslo poreikių supratimą. Lietuvos kontoroje dirba daugiau nei 80 teisininkų, savo sričių ekspertų, iš kurių 12 partnerių. Vadovaujanti partnerė Eugenija Sutkienė, The Lawyer European awards 2017 apdovanojimuose pripažinta Europos metų vadovaujančioji partnerė. Tais pačiais metais apdovanota už Lietuvos teisinės rinkos vystymą (angl. „Market Maker for Lithuania“). Apdovanojimai buvo teikiami už viso gyvenimo nuopelnus advokatams, kurį jos kolegos laiko suvaidinusiu reikšmingiausią vaidmenį kuriant šalies šiuolaikinę teisinę rinką.

Remiantis nepriklausomo „Prospera Tier 1 Law Firm Review 2017“ tyrimo duomenimis TGS Baltic yra Nr. 1 advokatų kontora Lietuvoje pagal šias teisines kompetencijas: ginčų sprendimo, įmonių teisės, darbo teisės, energetikos.

Tarptautiniai teisės žinynai „Chambers Global“, „Chambers Europe“, „Legal 500“, „IFLR 1000“ priskyrė TGS Baltic prie aukščiausio lygmens advokatų kontorų 2016 - 2017 m.

2010- 2017 m. TGS Baltic:
- įvykdė daugiau kaip 200 įmonių susijungimų ir įsigijimų sandorių, kurių bendra vertė daugiau kaip 5 mlrd. EUR;
- konsultavo dėl finansinių sandorių, kurių bendra vertė siekia 20 mlrd. EUR;
- konsultavo dėl 16 iš 20 strateginių nacionalinių projektų Baltijos šalyse;
- konsultavo dėl 8 iš 14 stambių strateginės reikšmės projektų energetikos sektoriuje Lietuvoje;
- vedė daugiau kaip 1000 teismo ir arbitražo bylų, kurių vertė siekia apie 2 mlrd. EUR.