Motieka ir Audzevičius, advokatų profesinė bendrija

Įkurta: 1959

Gynėjų g. 4, LT-01109 Vilnius

Telefonas +370 5 2 000 777
Faksas +370 5 2 000 888

info(eta)ma-law.lt
http://www.ma-law.lt/

Apie kompaniją

„Motieka ir Audzevičius“ – tarptautiniu mastu įvertinta verslo teisės advokatų kontora Lietuvoje. Savo veiklą įmonė aktyviai vysto visame Baltijos regione ir NVS rinkoje.
Kontoros įkūrėjas Kazimieras Motieka advokato praktiką pradėjo 1959 m. Nuo 2006 m. kontora bendradarbiauja su partneriais Latvijoje – viena pirmaujančių teisės kontorų „Skrastiņš & Dzenis“, o nuo 2017 m. turi naujus partnerius Estijoje – advokatų kontorą TARK.

Pagrindinės sritys, kuriose specializuojasi kontora:

· ginčų sprendimas;
· įmonių teisė;
· konkurencijos ir viešoji teisė;
· mokesčių teisė.

Pagrindiniai ūkio sektoriai: aplinkos apsauga, aviacija, energetika, farmacija, finansų paslaugos ir fintech, maisto pramonė, statyba ir nekilnojamasis turtas, technologijos, žiniasklaida ir telekomunikacijos.
Komandoje dirba daugiau nei 25 teisininkai. Dauguma jų magistro ir aukštesnes teisės studijas yra baigę geriausiuose pasaulio universitetuose (Harvard, Columbia, Georgetown, London, Duke ir kituose).

Advokatų kontorai vadovauja keturi partneriai:

· seniūnas Kazimieras Motieka;
· Ramūnas Audzevičius, vienas iš ginčų teisės praktikos vadovų;
· Jovitas Elzbergas, vienas iš ginčų teisės praktikos vadovų;
· Giedrius Kolesnikovas, įmonių teisės praktikos vadovas.

Daugelį metų iš eilės tarptautiniai teisės žinynai „Chambers & Partners“ bei „Legal 500“ advokatų kontorą „Motieka ir Audzevičius“ pripažįsta viena iš pirmaujančių kontorų ginčų sprendimo bei įmonių teisės srityse.
Pagal „Global Arbitration Review“ apklausos rezultatus „Motieka ir Audzevičius“ vienintelė iš Baltijos šalių patenka tarp 100 stipriausių pasaulio arbitražo ekspertų.