Creditinfo Lietuva, UAB

Įkurta: 0000

A. Goštauto g. 40A, LT-01112 Vilnius

Telefonas +370 523 941 31
Faksas -

info(eta)creditinfo.lt
http://creditinfo.lt/

Apie kompaniją

„Creditinfo Lietuva“ yra kredito biuro operatorė. Įmonė yra sukūrusi ir administruoja informacinę sistemą, į kurią informaciją teikia (ir gauna) finansų, telekomunikacijų, draudimo ir kitos įmonės. Kredito biuras užima svarbią vietą finansų sistemoje, nes finansų įstaigoms padeda priimti pagrįstus kreditavimo sprendimus, laikytis atsakingojo skolinimo principų, sudaro prielaidas tvariam paskolų portfelio augimui. Kredito biure klientų kreditingumą vertina visi bankai, lizingai, telekomunikacijų bendrovės, taip pat degalinių tinklai, per 1500 kitų įmonių Lietuvoje.

Kompanijos produktai ir paslaugos:

Besikeičiant vartotojų įpročiams bei vykstant finansų technologijų (fintech) revoliucijai, „Creditinfo“ kuria vis daugiau sprendimų, pagreitinančių kreditavimo procesą:

1) Kredito reitingai padeda prognozuoti kliento elgseną ateityje. Kredito reitingai, išreikšti raidėmis (A, B, C ir t.t.) arba skaičiais (1-10), suteikia galimybę finansų įstaigoms ir kitoms įmonėms klientą įvertinti per kelias akimirkas ir suteikti kreditą klientui arba atmesti per labai trumpą laiką. Kredito biuras „Creditinfo“ yra sukūręs daugiau nei 20 klientų elgseną prognozuojančių kredito reitingo modelių. Daugumą jų – finansų, telekomunikacijų ir elektros tiekimo įmonėms.

2) Paraiškų valdymo sistemos automatizuoja kreditavimo procesą nuo paraiškos pateikimo iki galutinio kreditavimo sprendimo. Tam tikrais atvejais kreditavimo sprendimas gali būti priimtas ir visiškai nedalyvaujant darbuotojui.

3) Skaičiuoklės suteikia galimybę finansų įstaigoms per kelias sekundes ne tik surinkti asmens duomenis iš įvairių registrų, tačiau iškart juos apdoroti, momentiškai įvertinant kliento pajamų tvarumą, turimų finansinių įsipareigojimų lygį ir kt. Nauji klientai, kreipęsi į finansų įstaigas, su šiomis skaičiuoklėmis įvertinami greičiau, o esami sutaupo laiko. Pvz. turintiems kredito korteles, jei atitinka tam tikrus parametrus, nereikia atvykti į banko skyrių persirašyti sutarties dėl kortelės pratęsimo.

2015 m. Lietuvoje susikūrė visiškai naujas alternatyvaus finansavimo sektorius - tarpusavio skolinimo platformos (peer-to-peer lending). Suvesdami norintį pasiskolinti klientą su norinčiu paskolinti, platformų operatoriai taip pat pasitelkia „Creditinfo“ sprendimus. 2017 m. Lietuvoje veiklą pradeda verslo sutelktinio finansavimo (crowdfunding) platformų operatoriai, kuriems taip pat padės įvairūs „Creditinfo“ sprendimai.

Sertifikatai:

„Creditinfo“ yra sertifikuota tarptautiniu ISO/IEC 27001:2013 sertifikatu. Tai tarptautinis sertifikatas, kuris patvirtina, kad informacija kreditų biure tvarkoma, laikantis aukščiausių konfidencialumo ir saugumo standartų. Prieš sertifikavimą įmonėje buvo atlikti du informacijos saugumo auditai, patvirtinę, kad saugumo standartai įmonėje aukšti.

Veiklos kryptis:

Kreditingumo informacijos teikimas ir vertinimas, klientų elgsenos prognozavimas, kredito paraiškų ir kitų kreditavimo procesą pagreitinančių sprendimų kūrimas ir programavimas.

Papildoma informacija:

„Žinių ekonomikos forumas“ išrinko kredito biurą „Creditinfo“ tarp 3 pažangiausių įmonių Lietuvoje 2016 m.