Balto Link, UADBB

Įkurta: 2000

Kęstučio g. 59, LT-08124 Vilnius

Telefonas +370 5 233 0000
Faksas -

vilnius(eta)baltolink.lt
www.baltolink.com

Apie kompaniją

BALTO LINK yra draudimo brokerių bendrovė, veikianti nuo 2000-ųjų metų bei jungianti intelektinį ir finansinį daniškos, lietuviškos, latviškos, bei estiškos kilmės kapitalą. Lietuvoje BALTO LINK klientus aptarnauja iš ofisų, esančių 6-iuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose), Latvijoje – 3-uose miestuose (Rygoje, Ventspilyje, Liepojoje), o Estijoje – sostinėje (Taline).
BALTO LINK yra antra didžiausia draudimo brokerių bendrovė Lietuvoje ir trečia didžiausia draudimo brokerių bendrovė Baltijos šalyse, aptarnaujanti daugiau nei 4 000 stambių ir vidutinių įmonių, dirbančių paslaugų, gamybos, prekybos ir kitose srityse. BALTO LINK darbuotojai pasižymi išskirtinėmis žiniomis ir kompetencija ne tik kurdami ir įgyvendindami sudėtingus draudimo ir rizikos valdymo sprendimus, bet ir administruodami draudžiamuosius įvykius.
Nors draudimo rinkoje esame geriausiai žinomi kaip didelių, kompleksinių rizikų draudimo ir valdymo bei stambių įmonių ar jų grupių aptarnavimo specialistai, pastaruoju metu aktyviai plečiamės fizinių asmenų draudimo bei aptarnavimo srityje. Siekdami kiek įmanoma efektyviau aptarnauti vis didėjantį privačių klientų srautą, daug investuojame į pažangias informacines technologijas, leidžiančias iki minimumo sutrumpinti ir supaprastinti procesą. Šiuo metu mūsų paslaugomis naudojasi daugiau nei 100 000 privačių klientų. Didžiuojamės būdami pirmieji Lietuvoje dar 2003 m. pasiūlę draudimo paslaugas internetu www.draudimas.lt svetainėje.
BALTO LINK yra trečios pagal dydį pasaulyje draudimo brokerių bendrovės WILLIS TOWERS WATSON atstovė Lietuvoje ir Latvijoje. WILLIS TOWERS WATSON biurai veikia daugiau nei 120 pasaulio šalių, juose dirba daugiau kaip 39 tūkstančiai darbuotojų. Būdama WILLIS TOWERS WATSON tinklo nare, BALTO LINK teikia savo klientams aukščiausio lygio paslaugas praktiškai bet kurioje pasaulio šalyje, o taip pat aptarnauja WILLIS TOWERS WATSON grupės klientus, vykdančius veiklą Baltijos šalyse.

KOMPANIJOS PRODUKTAI IR PASLAUGOS

• Draudimo auditas
• Integruotos draudimo programos
• Rizikos pristatymas
• Aptarnavimas, sudarius draudimo sutartis
• Rizikos apžvalgos
• Nuostolių valdymas ir prevencija
• Žalų administravimas
• Perdraudimas

VEIKLOS KRYPTYS

Savo dabartiniams ir būsimiems klientams BALTO LINK siūlo rizikos valdymo ir draudimo tarpininkavimo paslaugų paketą. Šį paketą sudarančias paslaugas, jei klientas pageidauja, BALTO LINK teikia tiek atskirai, tiek kompleksiškai. Tiesa, brokerio paslaugų kompleksiškumas daugeliu atvejų pasiteisina labiau nei pavienės paslaugos, nes tokiu atveju mums atsiranda daugiau galimybių atskleisti savo profesionalumą ir derybinius gebėjimus. Mūsų ilgametė patirtis įrodė, kad būtent paslaugų paketas yra optimalus rizikos valdymo ir kontrolės įrankis bet kurioje įmonėje.
BALTO LINK profesionalai draudimo rinkoje yra gerai žinomi kaip sudėtingų draudimo atvejų ekspertai. Mes turime daug žinių ir patirties kurti ir įgyvendinti įvairiapusius įmonių grupių (kontroliuojančiųjų bendrovių) draudimo sprendimus, drausti neįprastą riziką ar objektus, sudėtingumu ar verte viršijančius draudimo bendrovių pajėgumus. Daugeliu tokių atvejų mes didžiuojamės būdami rinkos pionieriai, pirmieji pristatę rinkai sudėtingus turto, verslo pertraukimo, civilinės atsakomybės, kreditų, gyvybės, pensijų ir kitus draudimo sprendimus. Tačiau net ir sudėtingiausius dalykus savo klientams mes stengiamės pateikti paprastai ir suprantamai, o visą draudimo ir rizikos valdymo procesą parodyti aiškiai ir skaidriai.

PAPILDOMA INFORMACIJA

BALTO LINK draudimo rinkoje jau nuo įsikūrimo pradžios 2000-aisiais metais garsėja kaip pirmoji IT įrankių, skirtų draudimo kainos paskaičiavimui bei polisų ar žalų administravimui, kūrėja. Įmonė valdo 2010 metais startavusį didžiausią draudimo portalą Lietuvoje – draudimas.lt. Šis projektas 2012 bei 2014 metais yra pelnęs LOGIN apdovanojimus kaip geriausia el. komercijos ir m. komercijos svetainė.