SORAINEN ir partneriai, advokatų kontora

Įkurta: 1995

Jogailos 4, LT-01116 Vilnius

Telefonas +370 52 685 040
Faksas


www.sorainen.com/lt

Apie kompaniją

Pirmaujanti regioninė advokatų kontora, teikianti integruotas verslo teisės paslaugas Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Baltarusijoje. Regione veikiančias vietos ir tarptautines įmones „Sorainen“ konsultuoja nuo 1995-ųjų metų. „Sorainen“ turi visiškai integruotas regionines komandas visose praktikos srityse bei bendrą praktinių žinių (angl. know-how) ir kokybės valdymo sistemą. Integracija ir visų keturių biurų apjungti ištekliai leidžia „Sorainen“ teikti klientams efektyvias ir kokybiškas paslaugas vietiniuose ir tarptautiniuose pavedimuose.

Praktikos sritys:

Mūsų regioninės integruotos teisės ir mokesčių ekspertų komandos specializuojasi visose verslo teisės praktikos srityse.

Sektorių grupės:

Tikime, kad vadovaudamiesi specializacijos pagal verslo sektorius principais, galime dar labiau prisidėti prie klientų sėkmės. Į verslo sektorius besigilinantys teisininkai supranta kliento verslo šakas, jose esančias rizikas ir galimybes.

Apdovanojimai:

„Sorainen“ yra pelniusi dvidešimt tris tarptautinius apdovanojimus, kuriuos įsteigė šeši tarptautiniai žinynai ir leidėjai. 2016 m. „Sorainen“ išsiskyrė kaip pirmoji Baltijos advokatų kontora pelniusi „Europos metų advokatų kontoros" titulą „The Lawyer" Europos apdovanojimų ceremonijoje.