ACENA, UAB

Įkurta: 0000

Gynėjų 14, Vilnius, LT-01109

Telefonas +37052759647
Faksas

info(eta)acena.lt
http://www.acena.lt

Apie kompaniją

Specializuota „Microsoft“ sprendimų įmonė, teikianti verslo produktyvumo, procesų pertvarkymo, verslo analitikos bei kitas profesionalias paslaugas, skirtas šiuolaikinėmis technologijomis pagerinti įmonių veiklos efektyvumą. Bendrovės specialistai padeda klientams pertvarkyti IT infrastruktūrą ir IT sprendimus, optimizuoti bendrovės kaštus bei darbuotojų laiko sąnaudas. Be to, „Acenos“ teikiami sprendimai padeda stiprinti klientų konkurencinį pranašumą, transformuoti ir pagreitinti verslo procesus bei padidinti darbuotojų produktyvumą.
„INVL Technology“ valdomų įmonių portfeliui „Acena“ priklauso nuo 2008 metų. 2015-aisias įmonė tapo „Microsoft“ metų partneriu Lietuvoje.
Įmonė kasmet aptarnauja daugiau kaip 70 klientų ir įgyvendina projektus Baltijos šalyse bei Rytų Europoje. „Acena“ taip pat prisideda prie kitų „INVL Technology“ įmonių veiklos kituose regionuose.

Pasiekimai

o 2016 m. bendrovės „Microsoft Lietuva“ partnerių apdovanojimuose „Acena“ pelnė „Metų rytojaus“ ir „Metų analitiko“ nominacijas. Jos įmonę, kuri specializuojasi verslo valdymo ir analitikos sprendimuose, paskatino ir toliau stiprinti vystomas veiklos sritis.

o 2015 m. pasaulio „Microsoft“ partnerių apdovanojimuose „Acena“ pripažinta metų partnere Lietuvoje. Rinkimuose 43 kategorijose varžėsi daugiau kaip 2,3 tūkst. bendrovių iš 108 šalių, buvo vertinama nominantų klientams sukurta vertė ir jų sprendimų įtaka rinkai