Kauno kolegija

Įkurta: 2000

Pramonės pr. 20, Kaunas, Lietuva

Telefonas
Faksas


Apie kompaniją

Kauno kolegija – daugiaprofilinė valstybinė aukštojo mokslo įstaiga, rengianti technologijų, socialinių mokslų, biomedicinos, humanitarinių mokslų ir meno srities specialistus. Institucijoje vadovaujamasi teorinių žinių ir praktinių įgūdžių derme, absolventų įgytą kvalifikaciją žymi profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis. Kauno kolegija – viena didžiausių valstybinių aukštųjų mokyklų ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione, kurioje šiuo metu studijuoja apie 8 000 studentų, veikia fakultetai, skyriai ir centrai Kaune, Druskininkuose, Tauragėje bei Kėdainiuose.
Kauno kolegija - tarptautinių ekspertų įvertinta ir akredituota valstybinė aukštoji mokykla, sėkmingai tęsianti susibūrusių į Kauno kolegiją įvairių studijų institucijų ilgametę patirtį, plėtojanti organizacijos kultūrą ir tradicijas. Šiandien Kauno kolegija – gausi studentų, dėstytojų, absolventų bendruomenė, kurią jungia siekis dalintis žiniomis ir patirtimis, tarnystė visuomenei. Kauno kolegija, kryptingai ir sistemingai žengdama pirmyn, lygiuojasi į europinę studijų kokybę, orientuojasi į lyderiaujančių Europos aukštųjų mokyklų patirtį. Kauno kolegijoje ES fondų ir LR valstybės biudžeto lėšomis modernizuojama bei plėtojama institucijos infrastruktūra, vyksta studijų programų naujinimas, tobulinama studijų ir valdymo kokybė, keliamos darbuotojų kompetencijos. Sėkmingai pildosi akademinio miestelio vizija – jau 2013 metais Kauno miesto Pramonės prospekte iškils naujas modernus statinys, jungiantis čia jau įsikūrusius kolegijos pastatus.

Kompanijos produktai ir paslaugos

Kauno kolegija - Lietuvos Respublikos valstybinė aukštoji mokykla teikia - vykdo kolegines studijas, plėtoja taikomuosius mokslinius tyrimus ir profesionalųjį meną.

Naudojamos technologijos

Šiuo metu Kauno kolegijoje naudojamos šios informacinės ir komunikacinės technologijos: MSDNA, Cisco Academy, Active Directory, Moodle ir kt.

Sertifikatai

Kauno kolegijos Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto Kompiuterinių technologijos katedra turi „Cisco Networking Academy“, „MicroSoft“ sertifikatus.

Partneriai

Kauno kolegijos Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto Kompiuterinių technologijų katedros partneriai – UAB „Elinta“, AB „TEO“, UAB „Elfa Distrelec“, Festo, Mikelli UAS, KTU ir kt.