Ruptela, UAB

Įkurta: 2007

Perkūnkiemio g. 6, LT - 12130, Vilnius, Lietuva

Telefonas +370 5 2045188
Faksas +370 5 2784733

info(eta)ruptela.lt
www.ruptela.lt

Apie kompaniją

UAB „Ruptela“ yra lietuviška telekomunikacijų įmonė, kurianti transporto valdymo sprendimus. Bendrovė gamina programinę ir techninę GPS/Glonass sekimo ir stebėjimo įrangą bei sprendimus. Įmonės produktai skirti realiu laiku stebėti transporto priemones ir optimizuoti jų veiklą.

2007 m. veiklą pradėjusi įmonė šiandien turi padalinius 5 šalyse ir partnerių bei klientų tinklą 116 pasaulio valstybių. Ruptelos atstovybės yra įsikūrusios Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Lenkijoje ir Airijoje. Bendrovės centrinė būstinė yra Vilniaus mieste, o techninės įrangos gamybos padalinys – Kaune.

Vizija: Augimas ir meistriškumas transporto telematikoje.

Misija: Tarptautiniu mastu teikiame integruotus transporto telematikos sprendimus, kurie leidžia optimizuoti verslo procesus.

Vertybės:

Kūrybiškumas
Atsakingumas
Bendradarbiavimas

Kompanijos produktai ir paslaugos

GPS stebėjimo sistema TrustTrack – transporto stebėjimo sistema realiu laiku. Turint interneto prieigą galima kompiuteryje, Android telefone ar planšetėje stebėti svarbiausius ir įvairiausius transporto priemonių parametrus. Pradedant transporto priemonės buvimo vieta, maršrutu, kuro lygiu, suvartojimu ir baigiant įvairiausiais perspėjimais apie įvykius bei vairuotojo elgsenos stebėsena.
Techninė GPS sekimo įranga – nuo paprasčiausių iki sudėtingiausių GPS stebėjimo įrenginių. Įvairioms transporto priemonėms skirti ir skirtingų funkcionalumų sekimo įrenginiai FM-Eco3, FM-Tco3, FM-Pro3 ir FM-Eco4. Taip pat, specialiai puspriekabėms skirtas sekimo įrenginys – TrailerTracker.
Transporto valdymo sprendimai – nuotolinis tachografo duomenų atsisiuntimas, kuro lygio ir srauto matuokliai, mobilus biuras, ekonominio vairavimo panelė, tiesioginis prisijungimas pries borto kompiuterio (nepažeidžiant garantijos), nuotolinis borto kompiuterio klaidų nuskaitymas ir t.t.

Naudojamos technologijos

GMS, GPS, GLONASS

Sertifikatai

ISO16750, e-mark (72/245/EEC direktyva), ISO9001, CE.

Partneriai

Lietuvos Kariuomenė, Vodafone, Orange, Telenor.

Specializacijos

  • Informacinės ir ryšio technologijos