VTEX, UAB

Įkurta: 1991

Akademijos g. 4, LT-08412 Vilnius

Telefonas +370 5 2729 615
Faksas +370 5 2729 501

vtex(eta)vtex.lt
www.vtex.lt

Apie kompaniją

VTeX teikia IT sprendimais paremtas leidybos paslaugas pasaulinei mokslo bendruomenei ir tarptautiniams mokslinės literatūros leidėjams. Virš 98% pajamų įmonė gauna iš paslaugų eksporto. Šiuo metu įmonėje dirba daugiau kaip 240 darbuotojų, iš kurių dauguma yra Vilniaus universiteto matematikos ir fizikos specialybių absolventai. Įmonė yra žinomas ir vertinamas pasaulinės mokslo ir technikos leidybos rinkos dalyvis. Nuo 2011 metų VTeX yra Tarptautinės leidėjų organizacijos STM (International Association of Scientific, Technical and Medical Publishers) narė.

Specializacijos

VTeX didžiausią dėmesį skiria pasaulio mokslo leidybos paslaugoms, paremtomis LaTeX technologijomis, matematikos ir fizikos mokslų srityse.

Kompanijos produktai ir paslaugos

VTeX aptarnauja virš 220 tarptautinių periodinių matematikos, fizikos ir kitų mokslų sričių žurnalų ir kelių šimtų knygų per metus leidybą. Įmonė aptarnauja ir prestižinius leidinius, tokius kaip fizikinius ir matematinius Paryžiaus mokslo akademijos žurnalus, dirba su Nobelio premijos laureatų ir pretendentų straipsniais bei knygomis, CERN ir NASA autorių darbais. Įmonė VTeX pasaulyje žinoma kaip LaTeX sistemos (jos pagrindu rengiami tiksliųjų mokslų straipsniai) naudotoja, vystytoja bei įvairių susijusių IT sprendimų kūrėja.

Pagrindinės VTeX paslaugos mokslinės literatūros leidėjams:

• tekstų redagavimas ir maketavimas;
• mokslinės literatūros tekstų kodavimas ir struktūrizavimas (enrichment: tagging and structuring);
• paslaugos autoriams;
• elektroninis žurnalų valdymas.

Naudojamos technologijos

VTeX naudoja LaTeX technologijas, kurios yra plačiai paplitusios matematikos ir fizikos mokslų leidyboje. VTeX taip pat nuolat kuria ir tobulina leidyboje naudojamus įrankius ir sistemas, leidžiančias prisitaikyti prie besikeičiančių reikalavimų ir leidėjų bei autorių poreikių. VTeX sukurta programinė įranga naudojama leidybos procesams automatizuoti ir valdyti. VTeX nuolatos investuoja į pažangių darbo įrankių kūrimą.

Sertifikatai

Nuo 2010 metų VTeX valdo vidinius projektus pagal PMI standartus.
2010–2011 metais VTeX sėkmingai įdiegė ITIL (Information Technology Infrastructure Library) vadybos sistemą, kuria efektyviai valdomi vidiniai IT ištekliai.

Partneriai

Elsevier, Springer, BioMed Central, Brill, IOS Press, Mattson Publishing Services, Duke University, Ilinois University, Michigan University, Vilniaus universitetas, Visorių informacinių technologijų parkas.

Veiklos kryptys

  • Kitos IRT paslaugos