Hewlett Packard Vilnius

Įkurta: 1999

V. Gerulaičio g. 1, LT-08200 Vilnius, Lietuva

Telefonas (8 5) 210 33 00
Faksas (8 5) 210 33 01


Apie kompaniją

Bendrovė užsiima konsultavimu ir kitomis paslaugomis, susijusiomis su informacinių technologijų produktais bei kai kurių produktų pardavimu.
UAB „Hewlett-Packard“ priklauso pasaulinei Hewlett-Packard įmonių grupei.

UAB „Hewlett-Packard“ buvo įsteigta 1994 m. pradžioje, kaip pasaulinės HP kompanijos atstovybė Baltijos šalims. 1999 m. rugsėjo mėn. UAB „Hewlett-Packard” pradėjo dar aktyvesnį veiklos periodą, atidariusi vietinius biurus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
Lietuvoje veikianti UAB „Hewlett-Packard“ 100% priklauso pasaulinei HP kompanijai. HP buvo įkurta 1939-ais metais (susipažinti su HP istorija bei apsilankyti virtualiame muziejuje, galite čia: http://www8.hp.com/us/en/hp-information/about-hp/history/history.html). Pagrindinė kompanijos būstinė yra Palo Alto, Kalifornijos valstijoje.

Šiuo metu Lietuvoje veikia du UAB „Hewlett Packard“ padaliniai – Vilniuje ir Kaune – kuriuose viso dirba 98 darbuotojai. Kauno padalinio pagrindinė veikla – Informacinių technologijų infrastruktūros tiekimo paslaugos (apimančios serverių sprendimus, jų priežiūrą bei monitoringą, virtualizacijos sprendimus, kompiuterinių tinklų priežiūrą, darbo vietų virtualizaciją). Vilniaus padalinio darbuotojai be technologijų palaikymo ir konsultacijų, taip pat vykdo pardavimų ir ryšių su partneriais veiklą.

HP misija – kurti technologijas ir paslaugas, didinančias verslo vertę, kuriančias socialinę naudą ir gerinančias klientų gyvenimą, siekiant aprėpti kuo daugiau žmonių. HP nuolatos tyrinėja, kaip technologijos ir paslaugos gali padėti žmonėms ir kompanijoms susidoroti su jų problemomis ir iššūkiais bei įgyvendinti jų svajones, idėjas ir galimybes. HP mąsto naujoviškai ir taiko naujas idėjas, siekdama užtikrinti, kad darbas su technologijomis būtų paprastesnis, vertingesnis ir patikimesnis, nuolatos tobulina savo klientų gyvenimo kokybę ir darbą.

„Sėkmę lemia nuolatinis pirmavimas, susitelkimas, tinkamas veiklos organizavimas ir, svarbiausia, – aukščiausios kokybės produktai ir paslaugos. Jau keletą metų siekiame pakeisti HP ir vykdome planą, kuriuo norima priversti HP vėl augti. Esame užsibrėžę aiškius tikslus ir jau matome progresą. Toliau skatiname produktų inovacijas svarbiausiose veiklos srityse ir didžiausią dėmesį skiriame debesų technologijai, saugumui ir didžiuliams duomenų kiekiams. Manome, kad su turimais ištekliais ir patirtimi mums atsiveria didžiulės galimybės. Mūsų žmonės, planai ir sukaupta patirtis padės mums siekti tikslų kitame pokyčių etape.” - Meg Whitman, HP prezidentė ir generalinė direktorė.