Forbis, UAB

Įkurta: 1995

Tuskulėnų g. 33 c LT-09219 Vilnius, Lietuva

Telefonas (+370 5) 234 93 04; (+370 5) 210 28 26
Faksas (+370 5) 234 93 06; (+370 5) 210 47 86

business_development(eta)forbis.lt
marketing(eta)forbis.lt
sales(eta)forbis.lt
www.forbis.lt

Apie kompaniją

Esame tarptautinį pripažinimą pelniusi bankinių informacinių sistemų įmonė, turinti beveik dvidešimties metų patirtį.

Bankui, ieškančiam modernaus ir kartu patogaus verslo valdymo sprendimo, mes sukūrėme informacinę sistemą FORPOST. Tai vientisa, vieningą aplinką ir duomenų bazę turinti sistema, tinkanti įvairiam verslo mastui ir palaikanti įvairaus sudėtingumo, tradicinius bei inovacinius produktus.

Dėl savo technologinių ir architektūrinių savybių bankinė informacinė sistema FORPOST yra viena pažangiausių moderniųjų technologijų sistemų šiuolaikinėje bankininkystės produktų rinkoje.

Mūsų vertybės
kompetencija. Stengiamės kryptingai ir prasmingai panaudoti žinias ir patirtį;
pagarba. Tikime, kad pagarba sau, kolegai, partneriui, klientui – produktyvaus darbo ir dalykinio bendravimo pagrindas;
pasitikėjimas. Ugdydami pasitikėjimą, siekiame tvirtų tarpusavio santykių verslo pasaulyje, darbe, asmeniniame gyvenime;
novatoriškumas. Mums patinka būti ten, kur prasideda naujovės, ir mes jas įgyvendiname.
Mūsų misija – būti patikimu bei naudingu partneriu bankų kelyje į sėkmę, teikiant jiems pažangiausius informacinių technologijų sprendimus.

Mūsų vizija – pasaulyje pirmaujanti universalių bankinių informacinių sistemų bendrovė, sukurta kompetencijos, pagarbos ir pasitikėjimo pagrindu.

Kompanijos produktai ir paslaugos

Diegimas
Mokymas
Palaikymas

FORPOST yra naujos kartos bankinė informacinė sistema, leidžianti bankui teikti visas pagrindines finansines paslaugas. Ši unikali programinė įranga į vieną darnią sistemą sujungia sudėtingus banko procesus, užtikrina bazinę banko veiklą ir klientams teikiamas finansines paslaugas: sąskaitų valdymą, mokėjimo paslaugas, kreditus, mokėjimo korteles, vertybinius popierius, investicijas, elektroninės bankininkystės paslaugas ir daugelį kitų bankų paslaugų, produktų bei veiklų.

Informacinę sistemą FORPOST pasirinkę bankai gali lengvai ir greitai evoliucionuoti, prisitaikydami prie dinamiškai kintančios rinkos. Vientisas sprendimas leidžia išvengti nesuderinamumo, funkcijų ribotumo ir daugybės kitų techninių kliūčių. Tai padeda bankams smarkiai padidinti darbo našumą, efektyvumą, galiausiai suteikia konkurencinį pranašumą.

FORPOST sistema kuriama ir tobulinama naudojantis pažangiausia pasaulyje duomenų valdymo sistema ORACLE. 2009-aisiais metais įdiegti baziniai patobulinimai, leidžiantys bankų darbuotojams FORPOST sistema naudotis dirbant gerai pažįstamoje, pažengusioje interneto sąsajos aplinkoje. Tai užtikrina patogesnį darbą, greitesnę integraciją ir aukštesnę klientų aptarnavimo kokybę.

Partneriai

Bakinity
eLeader

Veiklos kryptys

  • Kita programinė įranga

Specializacijos

  • Bankai, finansinis tarpininkavimas, draudimas