RUBEDO SISTEMOS, UAB

Įkurta: 2009

Jovarų g. 2, Kaunas

Telefonas +370 37 220 280
Faksas

info(eta)rubedo.lt
www.rubedo.lt

Apie kompaniją

"Rubedo sistemos" teikia valdymo programinės įrangos inžinerijos paslaugas, konsultuoja projektavimo ir veiklos procesų srityse. Įmonėje įdiegta sertifikuota kokybės vadybos sistema pagal ISO 9001:2008 standartą; projektavimo procesas suderinamas su ISO 12207:2008. Turtinga infrastruktūra ir veiklos procesai yra pritaikyti darbui su geografiškai nutolusiais klientais maksimaliai sumažinant jų įsitraukimą iš anksto suplanuotuose taškuose. Įmonėje dirba srities profesionalai (informatikos bakalaurai, magistrai), turintys tarpdisciplininių žinių medicinos, radijo komunikacijų ir tinklų, logistikos, industrinio dizaino, ergonomikos, saugos srityse. Įmonė bendradarbiauja su įvairiom akademinėm institucijom ir yra pajėgi vykdyti aukšto sudėtingumo mokslo/tiriamuosius projektus. Turime jungtinio darbo patirties aukšto sudėtingumo projektuose su didelėmis tarptautinėmis organizacijomis sveikatos apsaugos ir tinklų ir komunikacijų srityse (Elekta, Brainlab, Nokia Solutions and Networks).

Kompanijos produktai ir paslaugos

Programinės įrangos inžinerija: projektavimas, realizacija, patikra, diegimas ir palaikymas (pilnas ciklas).

iGUIDE – programinė įranga, atsakinga už paciento erdvinį pozicionavimą spindulinės terapijos seanso metu, siekiant padidinti terapijos efektyvumą ir saugą.

cFRAME – programinė įranga, palengvinanti ir automatizuojanti radio tinklų testavimą ir derinimą.


Veiklos IRT sektoriuje: programinės įrangos inžinerija

Specializacijos: robotizuotų sistemų valdymas, radijo tinklų valdymas, sistemų ergonomika ir sauga

Naudojamos technologijos

Adaptyvioji robotika, autonominės sistemos, kognityvinės sistemos, sistemų interakcija, lokalizacija uždarose erdvėse, mašininis mokymasis, vizualizacija, simuliacija, UML, SysML, BPML.

Sertifikatai

ISO 9001:2008

Partneriai

Medical Intelligence (Elekta), Baltijos pažangių tyrimų institutas, Vytauto Didžiojo Universitetas