nSoft, UAB

Įkurta: 2005

Žalgirio g. 88A, Vilnius

Telefonas
Faksas +370 5 275 3433

info(eta)nsoft.lt
www.nsoft.lt

Apie kompaniją

Įmonė nSoft kuria ir įgyvendina įvairius informacinių technologijų sprendimus, skirtus verslo valdymui, praėjimo kontrolei, bilietų pardavimui, sandėliavimui ir kitoms sritims. Sukurti projektai yra pritaikomi sporto klubuose, maitinimo įstaigose, pramogų vietose, soliariumų studijose ir kituose objektuose.
Profesionali komanda, kartu dirbanti jau ne vienerius metus, pasiekė teigiamų rezultatų, leidžiančių klientų gretose turėti ir patenkinti tokių įmonių kaip Impuls, kurie lyderiauja sporto klubų srityje, ar Bilietai.lt – vienas didžiausių bilietų platintojų Lietuvoje, poreikius.
Sėkminga veikla praėjimo kontrolės srityje lėmė, kad nSoft įmonės paslaugas pasirinko ir stambūs Lietuvos pramogų verslo objektai, tokie kaip Klaipėdos Švyturio arena bei Vilniaus Vėtros stadionas (LFF). Šiuose objektuose buvo įgyvendinti didelio masto praėjimo kontrolės sprendimai. Taip pat nSoft įdiegta praėjimo kontrolės ir verslo valdymo sistema naudojasi Lietuvos vandens parkų pradininkai – Druskininkų vandens parkas.
nSoft sukurtos restoranų valdymo ir apskaitos sistemos tobulinimas lemia ir sparčiai augantį maitinimo įstaigų klientų ratą. Pirmasis klientas, pradėjęs naudoti šį sprendimą buvo Restoranas Kompanija. Šiuo metu maždaug kas mėnesį yra atidaromas naujas maitinimo pardavimo taškas su nPoint programa. Šių tašku jau yra virš 20 įvairiuose Lietuvos miestuose. Kaip nurodo klientai pagrindinis motyvas, paveikęs jų pasirinkimą naudoti nSoft siūlomus sprendimus, yra programos kaina, kokybė ir greitas aptarnavimas bet kuriuo paros metu.

Kompanijos produktai ir paslaugos

kompiuterinės sistemos: nPoint – restoranų ir sporto klubų valdymo sistema
TicketEx – bilietų pardavimo ir platinimo sistema
nAims – sandėlio valdymo sistema
nVentory - inventorizavimo programa
nCheck – praėjimo kontrolės programa
Praėjimo kontrolės įranga: turniketai, varteliai, skaitytuvai.
Kompiuteriniai kasos aparatai.
Programavimo darbai.

Veiklos IRT sektoriuje:
Programavimas, kompiuterinių sistemų kūrimas ir integravimas, IT projektų valdymas

Specializacijos:
sporto klubai, restoranai, baseinai, pramogų parkai, verslo centrai, sandėlių valdymo sistemos, bilietavimas

Naudojamos technologijos

PHP, Delphi, SQL, PLSQL, RFID, NFC, ANDROID programming, IOS programming, MAC OSX programming, WIN CE programming

Partneriai

Microsoft, IBM, Cominfo, Cisco, Lux, Ashburn International, Mokipay, ASPA, Gantner technologies, Appostar, D-Link, Newland, BLT technology, HW group, Embarcadero, ASEC, BLT Group, E-Verslo Klasteris