Paieška naujienose

Naujienų prenumerata

INFOBALT naujienos

2016-07-13 | INFOBALT naujienos

INFOBALT pristatys Lietuvos IRT tendencijas aukščiausio lygio susitikime Maskvoje

Šiomis dienomis (liepos 12-14 d.) Maskvoje vyksta „BRICS+ BUSINESS SERVICES 2016“ – tarptautinis verslo, užsakomųjų paslaugų bei paslaugų valdymo viršūnių susitikimas, kuriame lyderiaujantys verslo ekspertai iš viso pasaulio dalinasi savo įžvalgomis ir patirtimis sąnaudų mažinimo, naujų paslaugų diegimo srityse, aptaria naujus verslo modelius bei esamą ekonominę situaciją.
 

Renginyje savo įžvalgomis dalinasi ir INFOBALT eksporto ir investicijų vadovas Paulius Valiulis, dalyvaujantis plenarinėje sesijoje korporatyvinių paslaugų ir importo strategijos tematika. P. Valiulis dalyviams pristatys bendrąją Lietuvos verslo aplinką bei IRT sektorių – palankią infrastruktūrą, jame sėkmingai veikiančias įmones, startuolius bei e.paslaugų sprendimus.

„BRICS+ BUSINESS SERVICES 2016“ taip pat kviečia dalyvius diskutuoti apie esamą IRT pramonės situaciją ir jos perspektyvas, pasaulinę užsakomųjų paslaugų rinką bei į paslaugas orientuotas IT strategijas: praktinius žingsnius, mechanizmus bei IT pramonės standartus.  

Patalpino: Živilė MIkalauskaitė