Paieška naujienose

Naujienų prenumerata

INFOBALT naujienos

2016-08-18 | INFOBALT naujienos

INFOBALT nariai padovanojo Robotikos stovyklą vaikams iš socialiai pažeidžiamų šeimų

Rugsėjo 12 d. asociacijos INFOBALT atstovai lankėsi Šv. Juozapo šeimos namuose vykusiame vaikų dienos stovyklos uždaryme. Čia buvo apibendrinti vaikų atostogų akcijos – vienos iš LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ iniciatyvų – rezultatai.

Pirmą kartą vykdyta akcija „Padovanok vaikui vasarą“ subūrė visus neabejingus žmones, socialiai atsakingas įmones, savivaldybes ir šimtams vaikų padovanojo prasmingas ir įspūdžių kupinas vasaros atostogas.

Į kvietimą padovanoti vaikams turiningą laisvalaikį itin aktyviai atsiliepė ir prie akcijos finansiškai prisidėjo INFOBALT nariai: UAB „Ruptela“, UAB „Bitė Lietuva“, UAB „Metasite Business Solutions“, UAB „Hermitage Solutions“, UAB „Proit“, UAB „Sistemų Integracijos Sprendimai“ ir UAB „Hnit-Baltic“, kurie kartu padovanojo Robotikos stovyklą 20-iai vaikų iš dienos centro ir greta esančių vaikų globos namų. 5 dienas trukusioje stovykloje „Misija – LEGO marsas“ vaikai ne tik gerai praleido laiką ir atitrūko nuo kasdienių problemų, bet ir turtino savo žinias – išsiaiškino ir kartu sprendė realias problemas, su kuriomis susiduria kosminių tyrimų organizacija NASA.

INFOBALT kartu su organizacijomis „Gelbėkit vaikus“ ir „Robotikos akademija“ vaikams padovanoti robotikos užsiėmimai tapo vienu iš akcijos „Padovanok vaikui vasarą“ gerųjų pavyzdžių.

Paparčių kaime lankėsi ir akcijos sėkme kartu su LR Prezidente džiaugėsi INFOBALT prezidentas Tomas Vitkus, vykdomasis direktorius Paulius Vertelka bei administratotė Viktorija Andriūnaitė-Telyčėnienė. Stovyklos uždarymo metu INFOBALT atstovai artimiau bendravo su vaikais, vaišino juos saldainiais ir klausėsi jų prasmingos vasaros įspūdžių. 

Renginio nuotraukos.

Patalpino: Živilė MIkalauskaitė