Paieška naujienose

Naujienų prenumerata

INFOBALT naujienos

2016-08-19 | INFOBALT naujienos | Inovacijos

„Technopelnas 2016“: ieškomos technologiškai pažangiausios SVV įmonės

„Verslo žinios“ kartu su INFOBALT ir kitais partneriais šiemet vėl kviečia smulkiojo ir vidutinio verslo įmones dalyvauti technologiškai pažangiausių šalies bendrovių rinkimuose ir konkursą vainikuosiančioje konferencijoje „Technopelnas 2016“.

Tai jau antrus metus iš eilės rengiami apdovanojimai, kurių tikslas – išrinkti Lietuvos SVV įmones, kuriose IRT iš esmės prisideda prie efektyvumo didinimo ir strateginių tikslų įgyvendinimo, o technologijų branda ir pažanga gali būti pavyzdys kitoms organizacijoms.

Pernai pažangiausių įmonių konkurso nugalėtoja tapo logistikos bendrovė „Revena“, vos per metus įsidiegusi interneto telefonijos, nuotolinių darbo vietų, duomenų apsaugos, transporto maršrutų optimizavimo, elektroninių važtaraščių, masinio sąskaitų išrašymo sprendimus ir elektroninį parašą.

Ignas Mockevičius, UAB „Revena“ vadovas įmonės investicijų į technologijas rezultatus ir naudą pristatė konferencijoje „Technopelnas 2015“, o savo patirtimi kartu su „Verslo žinių“ projektu „Gazelė 2015“ dalinosi su Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Utenos, Marijampolės, Telšių verslininkais.

Technologiškai pažangaus verslo konkurse dalyvauti gali visos SVV bendrovės (privataus sektoriaus ir komercine veikla užsiimančios valstybinės įmonės, išskyrus IT paslaugas teikiančias bendroves), registruotos ir veikiančios Lietuvoje.

Įmonių paraiškas vertins komisijos nariai: Verslo žinių, asociacijos INFOBALT, partnerių atstovai, konsultantai, nepriklausomi ekspertai.

Kviečiame INFOBALT narius prisidėti prie projekto „Technopelnas 2016“ įgyvendinimo, rekomenduojant ir skatinant projekte dalyvauti technologiškai pažangias įmones, kartu pasinaudojant proga viešinti jūsų smulkiajam ir vidutiniam verslui (SVV) pasiūlytus sprendimus. Jei jūsų klientai turi įdomių technologinių sprendimų arba sėkmės istorijų – pasidalinkite jomis. 

Daugiau informacijos – prisegtame dokumente. 

Daugiau informacijos:
Vilma Daučionė
„Verslo žinių“ konferencijų skyriaus projektų vadovė
Tel.:+370 5 252 6357, +370 678 16626
E. paštas vilma.daucione(eta)verslozinios.lt

Patalpino: Mykole Kasperaviciute

Papildomi dokumentai: