Paieška naujienose

Naujienų prenumerata

INFOBALT naujienos

2016-09-29 | INFOBALT naujienos | Informacinė visuomenė | Eksportas

Infobalt su narėmis dalyvaus verslo misijoje Gruzijoje

Š. m. rugsėjo 16–21 dienomis asociacija INFOBALT kartu su įmonėmis „Blue Bridge Code“, „Sistemų integracijos sprendimai“, „B.G.M“, „Inta“, „Integris“, „B-NOVO Technologies“ dalyvavo verslo misijoje Gruzijoje. Verslo misijos metu buvo planuojami susitikimai su Lietuvos ir Gruzijos IRT sektoriaus kompanijomis. 

Renginio metu Lietuvos ir Gruzijos įmonių atstovai pristatė IRT sektoriaus naujausias tendencijas savo šalyse, dalinosi sėkmingomis verslo idėjomis bei patirtimi. Organizuojamos verslo misijos metu susitikta su Duomenų mainų agentūra prie Teisingumo ministerijos, Ūkio ministerija, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, su kuriomis buvo kalbėta bei diskutuota apie e-paslaugų vystymą. Užmegztos bendradarbiavimo galimybės ne tik su Gruzijos IRT sektoriaus kompanijomis, tačiau ir su vyriausybinėmis institucijomis.

Ši verslo misija – puiki galimybė INFOBALT asociacijos narėms reprezentuoti Lietuvos IRT sektoriaus pažangiausius sprendimus, bet ir užmegzti glaudžius ryšius su suinteresuotomis IT įmonėmis Gruzijoje, kurios siekia bendradarbiavimo galimybių su Lietuvos verslininkais.

Lietuvos įmonių dalyvavimas parodoje yra finansuojamas projekto „INFOBALT narių grupinės eksporto iniciatyvos skatinimas“ (INGEIS) lėšomis pagal pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkaus ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Naujos galimybės LT“. 

     

Patalpino: Viktorija