Paieška naujienose

Naujienų prenumerata

Iniciatyvos, vykdomi projektai

2016-10-04 | Iniciatyvos, vykdomi projektai | Informacinė visuomenė | Švietimas ir kvalifikacija | Inovacijos

Parengta Seimo rinkimų žemėlapių sistema

 

Vilnius, spalio 3 d. UAB „Hnit-Baltic“ kartu su Vyriausiąja rinkimų komisija (VRK) paruošė rinkimų rezultatų interaktyvių žemėlapių sistemą (http://vrk.maps.arcgis.com/).

Balsavimo dieną žemėlapiai bus pildomi ir naujinami informacija apie rinkėjų aktyvumą, o vėliau – pateikiami rinkimų rezultatai.

Šiuo metu svetainėje galima rasti įvairios su artėjančiais rinkimais susijusios informacijos. Jau įkelti rinkimų teritorijų, istoriniai 2012 m. Seimo rinkimų aktyvumo ir rezultatų žemėlapiai. Svetainėje pateiktas dokumentas „Rinkimų žemėlapių pristatymas“ išsamiai aprašo, kaip naudotis žemėlapiais, juos įsikelti į svetainę, analizuoti.

Rinkimų metu ir iš karto po jų „Hnit-Baltic“ darbuotojai pateiks svetainėje iš VRK gaunamus naujausius rinkimų rezultatus pagal rinkimų apygardas ir apylinkes, konsultuos žurnalistus, kaip įsikelti rinkimų žemėlapius į įvairių leidinių svetaines ar asmeninius tinklaraščius. Dėl konsultacijų bus galima kreiptis el. paštu adotas(eta)hnit-baltic.lt.

 

Apie UAB „Hnit-Baltic”

Pradėjusi veiklą 1993 m. UAB „Hnit-Baltic“ tapo GIS sistemų lydere Baltijos šalyse. Bendrovė diegia GIS sprendimus, pritaikytus įvairiems verslo ir valstybės sektoriams (aplinkosaugos, savivaldos, inžinerijos, nekilnojamojo turto, transporto, prekybos ir kt.), ir įgyvendina visuomeninius GIS projektus ( „Maps.lt“, „Pranešk apie skriaudžiamą gamtą“, „Gripo žemėlapiai“ ir kt.). Įmonė yra įgaliotoji „Esri Inc.“ (JAV) kompanijos atstovė.

„Hnit-Baltic“ paslaugomis naudojasi daugiau kaip 500 Lietuvos ir užsienio organizacijų. Per dukterines  įmones „Envirotech“ (Latvijoje) ir „AlphaGIS“ (Estijoje) įmonė plėtoja veiklą Baltijos šalyse, o per  UAB „Cellular Expert“  - vykdo IT sprendimų,  skirtų telekomunikacijų ir gynybos sektoriui pardavimus visame pasaulyje.

 

http://www.hnit-baltic.lt/

http://www.cellular-expert.com/

Patalpino: Viktorija

Papildomi dokumentai: