Paieška naujienose

Naujienų prenumerata

INFOBALT naujienos

2016-10-06 | INFOBALT naujienos | Informacinė visuomenė | Eksportas

Asociacija „Infobalt“ su narėmis verslo misijoje Olandijoje

Š. m. rugsėjo 6 - 7 dienomis asociacija „Infobalt“ kartu su įmonėmis „AdeoWeb“, „Baltic Amadeus“, „Blue Bridge Code“, „InfoEra“, „Metasite“, „Sekasoft“ dalyvavo verslo misijoje Olandijoje. Verslo misijos metu buvo organizuojami susitikimai su Olandijos ir Lietuvos IRT sektoriaus įmonėmis.

Renginio metu, po ambasadoriaus tarto sveikinamojo žodžio, Nyderland ICT (Nyderlandų verslo asociacija, analogiška asociacijai „Infobalt“) pristatė Nyderlandų IRT sektoriaus specifiškumus. Verslo misijos metu susitikta ne tik su Nyderlandų IT verslo asociacija, vyriausybinėmis organizacijomis, tačiau taip pat vyko dvišaliai susitikimai su Lietuvos ir Nyderlandų IT įmonėmis. Susitikimų metu įmonių pristatomi IT sprendimai ir kompetencijos buvo orientuotos į švietimo, logistikos, bendrų projektų valdymo sferas. Įmonės priėmė sprendimą plėsti dvišalį bendradarbiavimą IRT sektoriuje.

Asociacija „Infobalt“ kartu su šešiomis Lietuvos IT kompanijomis reprezentavo IRT sektorių, pristatė naujausius ir aktualiausius sprendimus IT tematikos plotmėje. Kitais metais INFOBALT planuoja organizuoti dvi verslo misijas į Nyderlandų Karalystę balandžio ir rugsėjo mėnesiais.

Lietuvos įmonių dalyvavimas parodoje yra finansuojamas projekto „INFOBALT narių grupinės eksporto iniciatyvos skatinimas“ (INGEIS) lėšomis pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkaus ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Naujos galimybės LT“.

 
Patalpino: Viktorija