Paieška naujienose

Naujienų prenumerata

INFOBALT naujienos

2016-10-06 | INFOBALT naujienos | Informacinė visuomenė | Eksportas

Infobalt narės pristatė Lietuvos IRT sektorių Švedijoje

Š. m. rugsėjo 26-30 d. buvo organizuojama verslo misija Švedijoje. Aasociacijos „Infobalt“ narių „AdeoWeb“, „Baltic Amadeus“, „Baltic Amber Solutions“, „Blue Bridge Code“, „InfoEra“, „Lexnet“, „Metasite“, „Sekasoft“ susitikimai su Švedijos IRT sektoriaus įmonėmis ir jų atstovais. Lietuvos įmonės pristatė savo produktus ir paslaugas, konsultavosi su vietinės rinkos IT ypatumų žinovais. Susitikimų tikslas pasiektas – užmegzti glaudūs bendradarbiavimo ryšiai su potencialias verslo partneriais, sukurtas pagrindas tolimesniems bendradarbiavimo ir verslo santykiams. Siekiant suprasti Švedijos rinką buvo aplankyti mažesni nei Stoholmas miestai – Boras, Kista ir Karlstad, kurie parodė didesnį dėmesį nei sostinė.

Verslo misijos metu, rugsėjo 27 – 28 dienomis, Lietuvos IT kompanijos dalyvavo „IP Expo Nordic 2016“ parodoje, kurioje pasinaudojo galimybėmis gilinti žinias kibernetinio saugumo, IT duomenų platformos ir naujausių IT sprendimų, internetinių tinklų infrastruktūros, Cloud, DevOps srityse.

Renginio metu susipažinta iš arčiau su Švedijos IT pramone, užmegzti nauji kontaktai, apsikeista gerąja patirtimi, siekiant tolesnio efektyvaus bendradarbiavimo IRT sektoriuje.

Lietuvos įmonių dalyvavimas parodoje yra finansuojamas projekto „INFOBALT narių grupinės eksporto iniciatyvos skatinimas“ (INGEIS) lėšomis pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkaus ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Naujos galimybės LT“. 

 

   

Patalpino: Viktorija