Paieška naujienose

Naujienų prenumerata

INFOBALT naujienos

2016-10-20 | INFOBALT naujienos | Informacinė visuomenė | Švietimas ir kvalifikacija | Eksportas

INFOBALT pristatė Lietuvos IRT tendencijas verslo misijoje Danijoje

Š. m. spalio 4-5 dienomis asociacija INFOBALT kartu su įmonėmis „ADEO WEB“, „Metasite“, „Blue Bridge Code“, „TeleSoftas“, „Infoera“ susitiko su potencialiais verslo partneriais verslo misijoje Danijoje. Susitikimo metu Lietuvos ir Danijos IT verslo ekspertai dalinosi savo patirtimi naujų paslaugų diegimo, ekonomikos srityse.

Verslo misijos Danijoje metu vyko ne tik įmonių atstovų B2B susitikimai, tačiau susipažinta ir su Danijos IT asociacija „IT Branchen“, taip pat įvyko susitikimas su DANSKE kompanija „Dankse Industri“. Įmonės ne tik dalinosi savo sėkmingomis verslo idėjomis bei patirtimi, tačiau buvo priimti tarpusavio bendradarbiavimo sprendimai. Renginio metu asociacijos „Infobalt“ atstovai susipažino su verslo konsultantų privačia įmone „Trellis - Improving outcomes in outsourcing and offshoring“, kuri orientuojasi išorinių paslaugų sektoriuje.

Dalyvaujančios įmonės aptarė ne tik naujausius verslo vystymo sprendimus, užsienio rinkos perspektyvas, atsižvelgiant į naujausią ekonomikos situaciją, tačiau ir užmezgė tarpusavio bendradarbiavimo galimybes, atstovaudamos narių interesus ir reprezentuodamos Lietuvos IRT sektorių užsienyje.

Lietuvos įmonių dalyvavimas parodoje yra finansuojamas projekto „INFOBALT narių grupinės eksporto iniciatyvos skatinimas“ (INGEIS) lėšomis pagal pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkaus ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Naujos galimybės LT“.

 

 

Patalpino: Viktorija