Paieška naujienose

Naujienų prenumerata

INFOBALT naujienos

2016-10-24 | INFOBALT naujienos | Informacinė visuomenė | Švietimas ir kvalifikacija | Eksportas

Asociacija „Infobalt“ su narėmis verslo misijoje Norvegijoje

Š. m. spalio 17 – 21 dienomisLietuvos IT asociacija „Infobalt“ kartu su įmonėmis  „AdeoWeb“, „Metasite“, „InfoEra“, „Sekasoft“, „Blue Bridge Code“ dalyvavo verslo misijoje Norvegijoje. Misijos metu Lietuvos atstovai dalyvavo konferencijoje – parodoje „Oslo Innovation week 2016“.

Konferencijoje – parodoje „Oslo Innovation week 2016“ penkios Lietuvos IRT sektorių atstovaujančios įmonės iš arčiau susipažino su Norvegijos technologijų rinka. Oslo inovacijų savaitės renginyje buvo suteikta galimybė susitikti ekspertams, verslininkams, investuotojams, pradedantiesiems, kur bendradarbiavimo plotmėje buvo priimti sprendimai bei kryptingi veiksmai, susiduriant ir sprendžiant inovacijų problemas ir iššūkius. Papildomai buvo organizuotas susitikimas su komercijos atašė Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje Norvegijos Karalystėje Andriumi Masiulioniu, kuris iš arčiau supažindino Lietuvos įmones su verslo aplinka ir ekonomikos faktoriais Norvegijoje.

Asociacija „Infobalt“ kartu su įmonėmis, dalyvaujančiomis šioje verslo misijoje, pristatė save kaip šalį, kuri gali pasiūlyti pridėtinę vertę, kuriant informacines sistemas ir IT sprendimus, plečiant eksporto ir inovacijų rinką. Įmonės priėmė sprendimą plėsti dvišalį bendradarbiavimą, kalbant apie bendrų projektų valdymo sferas.

Lietuvos įmonių dalyvavimas parodoje yra finansuojamas projekto „INFOBALT narių grupinės eksporto iniciatyvos skatinimas“ (INGEIS) lėšomis pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkaus ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Naujos galimybės LT“.

 

Patalpino: Viktorija