Paieška naujienose

Naujienų prenumerata

INFOBALT naujienos

2016-10-26 | INFOBALT naujienos | Informacinė visuomenė | Švietimas ir kvalifikacija | Eksportas

Asociacija „Infobalt“ su narėmis verslo misijoje Latvijoje

Š. m. spalio 20 - 21 dienomis buvo organizuojama paroda „Riga Comm 2016“ Latvijoje, siekiant pristatyti Lietuvos IT verslą ir šalies pasiekimus šioje srityje. Asociacijos „Infobalt“ narės „Blue Bridge Code“, „B.G.M“, „Baltic Amber Solutions“, „Sekasoft“, „Sistemų Integracijos Sprendimai“ dalyvavo tarptautinėje parodoje „Riga Comm 2016“ su vieningu, Lietuvą reprezentuojančiu stendu, kur buvo galimybė pristatyti savo produktus, paslaugas, technologines inovacijas viešosioms įstaigoms, verslo atstovams ir organizacijoms.

Renginio metu buvo pristatomi tarptautiniai ir Baltijos šalių verslo lyderiai bei atstovai iš inovatyvių įmonių, tuo tarpu Lietuvos įmonės galėjo iš arčiau susipažinti su naujausiais bankiniais, e – valdžios, naujausių IT duomenų platformos technologijų pritaikymo sprendimais. Pagrindinis asociacijos „INFOBALT“ uždavinys šioje parodoje - sukurti geriausias prielaidas IRT pramonės augimui, kuris būtų naudingas Lietuvos viešajam sektoriui ir verslui, eksporto ir inovacijų plėtrai.

Lietuvos IRT sektoriaus atstovai turėjo puikią galimybę konsultuotis su vietinės ir tarptautinės rinkos IT ypatumų žinovais, dalintis tarpusavio patirtimi. Atstovavimo tikslas pasiektas – užmegzti palankūs  bendradarbiavimo ryšiai su potencialiais verslo partneriais, apsikeista kontaktais su Latvijos IRT sektoriaus organizacijomis, verslo atstovais.

Lietuvos įmonių dalyvavimas parodoje yra finansuojamas projekto „INFOBALT narių grupinės eksporto iniciatyvos skatinimas“ (INGEIS) lėšomis pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkaus ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Naujos galimybės LT“. 

Patalpino: Viktorija