Paieška naujienose

Naujienų prenumerata

INFOBALT naujienos

2016-11-22 | INFOBALT naujienos | Informacinė visuomenė | Švietimas ir kvalifikacija | Eksportas

Asociacija „Infobalt“ kartu su Lietuvos IT įmonėmis dalyvavo konferencijoje „Build Stuff 2016“

Š. m. lapkričio 16 - 20 dienomis Vilniuje vyko tarptautinė programuotojų konferencija, kurioje dalyvavo virš 50 pranešėjų iš visų pasaulio šalių bei apie 1000 renginio dalyvių. Organizuojama paroda „Build Stuff“ yra viena didžiausių Rytų Europos konferencijų, kur IT sektoriaus atstovai ir lektoriai dalinasi savo žiniomis ir įžvalgomis. Renginio metu pasaulines inovacijas, naujausius įvykius, tendencijas ir kryptis pristatė žymiausi pasaulio IT ekspertai iš Vakarų Europos, taip pat Amerikos ir, žinoma, Lietuvos. Pagrindinės konferencijos temos: Agile, Scrum, DevOps.

Asociacija „Infobalt“ kartu su įmonėmis „Blue Bridge Code“, „InfoEra“, „Integris“, „Metasite“, „Sistemų Integracijos Sprendimai“, dalyvaudamos šioje konferencijoje, turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su naujausiomis pasaulinėmis technologijomis, inovacijomis bei dalintis patirtimi ir patarimais su IT ekspertais - pranešėjais (sistemų administratoriais, techniniais projektų vadovais ir kitais IT profesionalais) iš viso pasaulio. Parodos dalyviai galėjo stebėti pristatymus apie pažangiausias garso ir vaizdo įrangas bei naujausius technologinius sprendimus.

Šioje verslo misijoje Lietuvos IRT sektoriaus atstovai galėjo išvysti kompanijų pristatomas naujienas, išgirsti ekspertų įžvalgas apie rinkos procesus, susitikti su partneriais, užmegzti naujus kontaktus.

Lietuva vis dažniau matoma kaip patraukli informacinių technologijų investicijų kryptis, todėl svarbiausias konferencijos tikslas - kvalifikacijos kėlimas ir potencialių technologijų pritaikymas mūsų kasdienybėje - pasiektas.

Lietuvos įmonių dalyvavimas parodoje yra finansuojamas projekto „INFOBALT narių grupinės eksporto iniciatyvos skatinimas“ (INGEIS) lėšomis pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkaus ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Naujos galimybės LT“.

  

Patalpino: Viktorija