Paieška naujienose

Naujienų prenumerata

INFOBALT naujienos

2016-11-24 | INFOBALT naujienos | Informacinė visuomenė | Švietimas ir kvalifikacija | Eksportas

INFOBALT kartu su Lietuvos informacinių technologijų įmonėmis žvalgosi verslo galimybių Brazilijoje

Š. m. lapkričio 16 – 20 d. INFOBALT, nacionalinio informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus asociacija, kartu su Lietuvos IRT sektoriaus įmonių „Eljunga“, „InfoEra“, „Inta“, „Integris“, „Merakas“ atstovais dalyvavo verslo misijoje Brazilijoje. Asociacija „Infobalt“ kartu su Lietuvos generaliniu konsulatu San Paule surengė penkioms Lietuvos IT įmonėms vizitą Brazilijos verslo sostinėje San Paule, taip pat sukvietė Lietuvos ir Brazilijos verslo įmonių atstovus į neformalų priėmimą dalykinės pažinties ir verslo ryšių gilinimui.

Brazilijoje yra trys IT sektoriaus asociacijos, kurios bendrai vienija 4000 IT įmonių. San Paule yra 12 mln. gyventojų, o su priemiesčiais 24 mln., todėl šiai didžiulei rinka nuolat reikalingi sistemų integratoriai bei konkretūs IT produktų pasiūlymai.

Verslo atstovai turėjo galimybę apsilankyti Brazilijos informacinių technologijų ir komunikacijos (ITC) įmonių asociacijoje BRASSCOM, kur iš arčiau susipažino su Brazilijos ITC rinka ir valstybiniu šios srities reguliavimu. Atstovaujančios įmonės aptarė naujausius IT, verslo, eksporto vystymo sprendimus bei bendrų projektų valdymo sferas, atsižvelgiant į užsienio rinkos perspektyvas. Įmonės, pristatydamos Lietuvos IRT sektorių, užmezgė abipusiškai naudingus ryšius su Brazilijos informacinių technologijų asociacijomis bei įmonėmis.

Lietuvos verslininkai susitiko su multisektorinės globalių standartų asociacijos GS1 atstovybės Brazilijoje vadovybe, lankėsi Inovacijų ir technologijų centre, dalyvavo konsulato surengtame praktiniame seminare, kuriame savo asmenine patirtimi, įžvalgomis ir patarimais dalijosi kviestiniai Brazilijos verslo bendruomenės atstovai.

Kitais metais taip pat planuojama verslo misija į Braziliją, todėl visas suinteresuotas įmones kviečiame kreiptis į asociaciją „Infobalt“.

Lietuvos įmonių dalyvavimas parodoje yra finansuojamas projekto „INFOBALT narių grupinės eksporto iniciatyvos skatinimas“ (INGEIS) lėšomis pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkaus ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Naujos galimybės LT“.

  

Patalpino: Viktorija