Paieška naujienose

Naujienų prenumerata

Iniciatyvos, vykdomi projektai

2016-11-28 | Iniciatyvos, vykdomi projektai | Informacinė visuomenė | Švietimas ir kvalifikacija

Kviečiame tapti lektoriais!

Kviečiame IRT verslo pasaulio atstovus prisidėti prie iniciatyvos tapti lektoriais universitetuose, kolegijose, profesinėse mokyklose bei perteikti savo žinias jaunesniąjai kartai!

Šiuo metu Lietuvos universitetuose, kolegijose, profesinėse mokyklose itin trūksta IT srities dėstytojų, lektorių ir profesionalų, ypač turinčių patirties ir žinių verslo srityje.

Todėl kviečiame prisidėti prie mūsų asociacijos INFOBALT iniciatyvos ir dalintis savo patirtimi su jaunesniąja karta, studijuojančia universitetuose, kolegijose ir profesinėse mokyklose. Galimybės dėstyti yra lanksčios ir pritaikomos pagal individualius lektoriaus poreikius.

Kviečiame registruotis į mūsų lektorių duomenų bazę, nurodant savo kontaktinius duomenis ar kitus poreikius. Po registracijos, susisieksime su Jumis asmeniškai ir aptarsime plačiau Jūsų galimybes.

Iškilus klausimams ar techniniams nesklandumams, prašome kreiptis į Moniką Simaškaitę, asociacijos INFOBALT švietimo projektų vadovę: monika(eta)infobalt.lt, +370 648 07597.

REGISTRACIJA: http://bit.ly/2fI64fK

Patalpino: Viktorija