Paieška naujienose

Naujienų prenumerata

INFOBALT naujienos

2016-12-01 | INFOBALT naujienos | Informacinė visuomenė | Švietimas ir kvalifikacija | Eksportas

Infobalt narės pristatė Lietuvos IRT sektorių JAV

Lapkričio 21–28 dienomis Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų asociacija „Infobalt“ kartu su penkiomis informacinių technologijų įmonėmis „Adeo Web“, „Eljunga“, „InfoEra“, „Integris“, „Telesoftas“ dalyvavo verslo misijoje Jungtinėse Amerikos Valstijose. Lietuvos IRT sektorių atstovaujančios įmonės misijos metu dalyvavo susitikimuose su JAV IT verslo atstovais Lietuvos generaliniame konsulate Čikagoje. Pagrindinis šių susitikimų tikslas – iš arčiau susipažinti su JAV galimybės, planuojant plėsti IRT sektoriaus veiklą, suprasti šios rinkos praktinius niuansus bei užmegzti ryšius su naujais verslo atstovais, partneriais.

Verslo misijos metu Lietuvos įmonių atstovai turėjo galimybę susitikti ne tik su JAV IT verslo įmonėmis, bet ir teisės konsultantais, Ilinojaus prekybos rūmų atstovais. Sėkmingo verslo patirtimi dalijosi lietuvių įkurtos ir Čikagoje veikiančios įmonės „Devbridge“ vadovai. Organizuotose susitikimuose buvo aptarti bendradarbiavimo ryšiai su JAV verslo atstovais.

Įmonės iš arčiau susipažino su JAV rinkos perspektyvomis, kėlė klausimus dėl intelektinės nuosavybės apsaugos, partnerių ir tarpininkų paieškos, efektyvios produktų rinkodaros bei pardavimo būdų JAV rinkoje. Lietuvos IRT sektorių atstovaujančios įmonės pristatė Lietuvos informacinių technologijų sektoriaus potencialias rinkas bei produktus.

Verslo delegacijos susitikimus organizavo Lietuvos generalinis konsulatas Čikagoje kartu su Lietuvos ambasada Vašingtone.

Lietuvos įmonių dalyvavimas parodoje yra finansuojamas projekto „INFOBALT narių grupinės eksporto iniciatyvos skatinimas“ (INGEIS) lėšomis pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkaus ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Naujos galimybės LT“.

 

Patalpino: Viktorija