Paieška naujienose

Naujienų prenumerata

INFOBALT naujienos

2016-12-05 | INFOBALT naujienos | Informacinė visuomenė | Švietimas ir kvalifikacija | Eksportas

Asociacija „Infobalt“ su narėmis verslo misijoje Suomijoje

Lapkričio 29 – gruodžio 1 d. asociacija „Infobalt“ su įmonėmis „Adeo Web“, „Baltic Amadeus“, „Blue Bridge Code“, „InfoEra“, „Sneaky Box“ dalyvavo verslo misijoje, renginyje „Slush 2016“, Suomijoje. Vienas didžiausių ir inovatyviausių Skandinavijos renginių yra „Slush 2016“, kur verslo atstovai turi galimybę susitikti su tarptautiniais investuotojais iš visos Europos. Konferencija skirta įmonėms ir investuotojams, besidomintiems naujausiomis technologijomis ir jų komercializavimu.

Renginio metu buvo pristatomi inovatyviausi technologiniai sprendimai, naujausi IT duomenų platformos sprendimai. Pagrindinis asociacijos „INFOBALT“ tikslas šioje parodoje – pristatyti savo idėjas investuotojams, susirasti partnerių idėjų realizavimui eksporto ir inovacijų plėtros srityse.

Lietuvos IRT sektoriaus atstovai dalinosi tarpusavio patirtimi su vietinės ir tarptautinės rinkos IT ypatumų žinovais. Įmonės, dalyvaudamos parodoje „Slush 2016“, užmezgė palankius bendradarbiavimo ryšius su potencialiais verslo partneriais, investuotojais ir Suomijos IRT sektoriaus organizacijomis, verslo atstovais.

Lietuvos įmonių dalyvavimas parodoje yra finansuojamas projekto „INFOBALT narių grupinės eksporto iniciatyvos skatinimas“ (INGEIS) lėšomis pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkaus ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Naujos galimybės LT“.

Patalpino: Viktorija