Paieška naujienose

Naujienų prenumerata

INFOBALT naujienos

2016-12-07 | INFOBALT naujienos | Informacinė visuomenė | Švietimas ir kvalifikacija

Lietuvos IRT asociacija INFOBALT verslo misijoje Azerbaidžiane

Lapkričio 30 – gruodžio 4 dienomis INFOBALT kartu su asociacijos narėmis „Blue Bridge Code“, „B.G.M.“, „Eljunga“, „Inta“ ir „nSoft“ dalyvavo verslo misijoje Azerbaidžiane. Lietuvos IRT sektoriaus įmonės pristatė iš arčiau savo sprendimus, kuriant bei diegiant informacines sistemas švietimo, logistikos, projektų valdymo, elektroninių paslaugų, skaitmeninės rinkos, muitinės ir restoranų informacinių sistemų valdymo sferose.

Asociacijos „Infobalt“ įmonės lankėsi „Bakutel 2016“ parodoje, kurioje Lietuvos delegacija turėjo galimybę susitikti su potencialiais verslo partneriais ir užsienio investuotojais. Tiek organizuojant verslo misiją, tiek jos metu buvo itin glaudžiai bendradarbiaujama su diplomatiniu tinklu, Lietuvos Respublikos ambasada Azerbaidžiano Respublikoje, buvo organizuoti susitikimai su ambasadoriumi ir komercijos atašė bei B2B susitikimai su Azerbaidžiano eksporto ir investicijų skatinimo fondu „AzPromo“.

Verslo misijos metu Lietuva pristatė iš arčiau siūlomas IT paslaugas ir produktus, tad ateityje laukiame pasiūlymų eksportuoti sukurtus IT sprendimus bei bendradarbiavimo galimybių plėsti skaitmeninę rinką.

Lietuvos įmonių dalyvavimas parodoje yra finansuojamas projekto „INFOBALT narių grupinės eksporto iniciatyvos skatinimas“ (INGEIS) lėšomis pagal pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkaus ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Naujos galimybės LT“.

Patalpino: Viktorija