Paieška naujienose

Naujienų prenumerata

INFOBALT naujienos

2016-12-09 | INFOBALT naujienos | Informacinė visuomenė | Švietimas ir kvalifikacija

Infobalt narės pristatė Lietuvos IRT sektorių Kazachstane

Asociacija „Infobalt“ kartu su įmonėmis „B.G.M.“, „Blue Bridge Code“,  „Eljunga“, „Inta“, „Merakas“, „nSoft“ gruodžio 4 - 7 dienomis dalyvavo verslo misijoje Almatoje, Kazachstane. Pagrindinis šios organizuojamos verslo misijos tikslas – susitikti su bendradarbiavimo galimybėmis besidominčiais verslo partneriais, įmonėmis ir institucijomis.

Lietuvos Respublikos ambasada Kazachstano Respublikoje padėjo suorganizuoti daugiau kaip 40 verslo susitikimų su Lietuvos ir Kazachstano IRT sektoriaus įmonėmis. Taip pat Lietuvos IRT sektorių atstovaujančios įmonės, asociacijos „Infobalt“ narės, susitiko  su Lietuviais verslininkais, kurie jau beveik dešimtmetį dirba šioje rinkoje, todėl galėjo atvirai pasidalinti apie galimybes ir iššūkius lauksiančius naujų verslininkų norinčių tiekti savo paslaugas šioje šalyje.

Lietuvos IRT sektorių atstovaujančios įmonės apsikeitė kontaktais su potencialiais verslo atstovais, kurie vykdo veiklą IT sektoriuje. Ši verslo misija suteikė puikią galimybę asociacijos „Infobalt“ narėms reprezentuoti Lietuvos IRT sektoriaus pažangiausius sprendimus, bet ir užmegzti glaudžius ryšius su suinteresuotomis IT įmonėmis Kazachstane.

Lietuvos įmonių dalyvavimas parodoje yra finansuojamas projekto „INFOBALT narių grupinės eksporto iniciatyvos skatinimas“ (INGEIS) lėšomis pagal pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkaus ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Naujos galimybės LT“.

Patalpino: Viktorija