Rinkinys žiniasklaidai

Logotipai parsisiuntimui:

Logotipo naudojimo taisyklės

Asociacijos „INFOBALT“ logotipas yra intelektualinė nuosavybė, kurią siekiame apsaugoti. Todėl prašome visų, kuriems yra suteikiama teisė naudoti „INFOBALT“ logotipą savo medijos priemonėse, laikytis žemiau pateikiamų pagrindinių reikalavimų.

Aplink logotipą būtina palikti tuščią plotą – apsaugos zoną. Joje negali būti jokių aktyvių dizaino elementų. Logotipui skirtas plotas turi būti ne mažesnis nei 25 mm. Apsaugos zonos dydis nustatomas pagal „l“ raidės koto aukštį.

„INFOBALT“ logotipo naudojimo taisyklės yra detaliai paaiškintos logotipo naudojimo dokumente (.pdf).

Kontaktai žiniasklaidai

„INFOBALT“ vienija 80 proc. Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų įmonių bei mokslo ir studijų institucijų, kuriose dirba apie 10 000 informacinių ir ryšių technologijų specialistų. Lietuvoje esame svariausias IRT sektoriaus balsas. Todėl, remdamiesi žiniomis iš mūsų atliekamų sektoriaus tyrimų, sukaupta statistine informacija bei galimybėmis pasiekti lietuvišką IRT bendruomenę, galime siūlyti komunikacinę partnerystę įvairiais medijos kanalais. Dėl galimybės bendradarbiauti bei dėl individualių komunikacinių klausimų, prašome kreiptis:

 

Lina Venskaitytė

Ryšių su visuomene agentūra „Nova media LT“
+370 614 17 885
lina.venskaityte(eta)novamedia.lt

Patalpino: INFOBALT