Istorijos ir veidai

Paulius Čeponis

„Numatyta aktyvi plėtra į kaimynines šalis“

1996 metais įkurta Prancūzijoje, 2000-aisiais – Latvijos sostinėje Rygoje, Lietuvoje įmonė „Hermitage Solutions“ veiklą pradėjo 2006 metais. 2012 metų sausį į asociaciją „INFOBALT“ įstojusios bendrovės direktorius Paulius Čeponis tikisi, kad „Hermitage Solutions“ per artimiausius metus taps stipriausiu saugumo sprendimų pridėtinės vertės platintoju Baltijos šalyse.

Paulius ČeponisKuo užsiima Jūsų įmonė?

„Hermitage Solutions“ pagrindinė veikla – inovatyvių IT ir duomenų apsaugos sprendimų pridėtinės vertės platinimas.

Atstovaujamus saugumo sprendimus atrenkame vadovaudamiesi tokiais kriterijais, kaip saugumo technologijos efektyvumas, intuityvus ir paprastas administravimas, optimalus kainos ir kokybės santykis.

Projektus įgyvendiname kartu su profesionaliais partneriais. Klientams siekiame užtikrinti nenutrūkstamą, saugią ir produktyvią IT infrastruktūros veiklą.

Kokį Jūsų įmonės produktą galėtumėte išskirti? Kodėl?

Profesionaliai sprendžiame klientų poreikius šiose srityse: ugniasienės, apsaugos nuo įsiveržimo sistemos (IPS/IDS), virtualūs privatūs tinklai saugiam prisijungimui (VPN), e.pašto saugumo technologijos (nepageidaujamos informacijos srauto blokavimas (antispam), apsauga nuo kenkėjiškų programų (antivirus), archyvavimas ir kita), saityno srauto saugumas ir kontrolė (turinio ir aplikacijų kontrolė, apsauga nuo kenkėjiškų programų (antivirus), pasiekiamumas ir kita), duomenų apsauga ir šifravimas, duomenų nutekėjimo prevencija, kompiuterinės darbo vietos kontrolė.

Kokius tikslus keliate įmonei artimiausiems trejiems metams?

Toliau stiprinsime pozicijas tiek Lietuvos rinkoje, tiek kitose Baltijos šalyse. Mūsų tikslas - tapti stipriausiu saugumo sprendimų pridėtinės vertės platintoju Baltijos šalyse. 2012-2013 metais ketiname aktyviai plėsti partnerių tinklą Latvijos ir Estijos rinkose.

Ko tikitės iš narystės „INFOBALT“ asociacijoje?

Tikimės, kad narystė asociacijoje leis gauti naudingos informacijos, bei suteiks pagalbos vykdant plėtrą į kaimynines Baltijos šalis. Bendradarbiaudami su kitais asociacijos nariais, tikimės dalyvauti tarptautiniuose IT projektuose, kur „Hermitage Solutions“ būtų atsakinga už IT saugumo sritį.

Kaip manote, ko reikia sėkmingai Jūsų srities įmonei?

Privaloma gerai suvokti kliento problemas bei poreikius, bei pateikti profesionalų ir efektyvų problemos sprendimą. 

Patalpino: INFOBALT