Istorijos ir veidai

Artūras Ražinskij

„Mus veda didelės, bet pamatuotos ambicijos“

Vos prieš aštuonis mėnesius įkurta serverių nuomos ir jų palaikymo paslaugų bendrovė „LIX Solutions” jau turi klientų daugiau nei 50-yje pasaulio šalių. 2012 metų vasarį į asociaciją „INFOBALT“ įstojusios įmonės direktoriaus Artūro Ražinskij teigimu, „LIX Solutions” sieks dar labiau sutvirtiti savo pozicijas pasaulinėje rinkoje.

Artūras RažinskijKuo užsiima Jūsų įmonė?

Bendrovė „LIX Solutions” yra į užsienio rinkas orientuota lietuviško kapitalo kompanija, teikianti profesionalias serverių nuomos ir jų palaikymo paslaugas. Įmonė jauna, įkurta 2011 metų rugpjūčio mėnesį, bet turinti didelių užmojų. Siekiame išnaudoti Lietuvos, kaip interneto greičio ir skverbties lyderės, potencialą paslaugų eksportavime.

Kokį Jūsų įmonės produktą galėtumėte išskirti? Kodėl?

Įmonės stipriausioji pusė – kokybiškos serverių priežiūros ir veiklos optimizavimo paslaugos. Mūsų konkurentai vietos rinkoje tokios paslaugos neteikia, todėl siūlydami tai savo užsakovams Lietuvoje esame išskirtiniai.

Kokius tikslus keliate įmonei artimiausiems trejiems metams?

Negalėtume teikti kokybiškų paslaugų, jeigu sau netaikytume aukščiausių reikalavimų ir neturėtume didelių, bet pamatuotų ambicijų. Šiuo metu „LIX Solutions" jau teikia paslaugas klientams iš pusšimčio pasaulio šalių. Turime klientų Šiaurės bei Pietų Amerikoje, didžiojoje Europos dalyje, Azijos šalyse, Australijoje ir net poroje Afrikos valstybių. Artimiausiu metu dar norime gerokai pasivyti savo varžovus vietos serverių nuomos ir jų palaikymo paslaugų rinkoje. Klientams norime pateikti itin platų, tačiau konkretiems poreikiams pritaikytą savo paslaugų spektrą.

Ko tikitės iš narystės „INFOBALT“ asociacijoje?

Mūsų kompanijai „Infobalt” yra puiki proga ne tik bendradarbiauti su kitais asociacijos nariais, bet ir prisidėti prie jų sumanymų, pasidalinti savo turima patirtimi srityse, kuriose nusimanome geriausiai.

Yra sena IT rinkos dalyvių aksioma: kai perspektyviems sumanymams susijungia pajėgūs partneriai, netrukus gimsta inovatyvūs ir patikimi produktai. „LIX Solutions” su savo būsimais partneriais nori mainytis aktualia informacija apie Europos Sąjungos paramą, eksporto rinkas ir jų tendencijas.

Kaip manote, ko reikia sėkmingai Jūsų srities įmonei?

Kaip ir kiekvienoje paslaugų įmonėje, taip ir IT bendrovėse svarbiausia yra žmonės – kvalifikuoti savo darbo profesionalai, kuriantys naujoves, o ne imituojantys. Nuolatos tobuliname savo paslaugas, verslo procesus ir randame parankiausius sprendimus kiekvienam klientui – tai mūsų veiklos sėkmės garantas.

Patalpino: INFOBALT