Istorijos ir veidai

Skaidra Vaicekauskienė

„Tikimės dalytis gerąja patirtimi“

Šiemet į asociacijos „INFOBALT“ narių gretas įsiliejusi įstaiga „Informacijos technologijų mokymo centras“ (ITMC) kompiuterinio raštingumo mokymuose kelti kvalifikaciją padeda ir privataus, ir viešojo sektoriaus darbuotojams. Apie ITMC veiklą plačiau pasakojo įstaigos direktorė Skaidra Vaicekauskienė.

Skaidra VaicekauskienėKokia yra jūsų įmonės pagrindinė veikla?

Viešoji įstaiga ITMC įkurta 2002 metais, tad turi daugiau nei dešimties metų darbo patirtį IT mokymų ir konsultavimo srityje. ITMC veda tokius IT specialistų mokymus: interneto svetainių kūrimas, animacija, programavimas; kompiuterinė grafika ir maketavimas (Adobe, Corel); kompiuterinis projektavimas ir architektūra (Autodesk); IT specialistų kursai, specializuoti Microsoft Office kursai, CompTia mokymai.

Siūlome profesionalius mokymus specialistams ir pradedantiesiems. Paskaitas ITMC veda ilgametę praktinio darbo patirtį turintys sertifikuoti savo srities dėstytojai, aukštųjų mokyklų dėstytojai. Mokymai vyksta 6-8 klausytojų grupėms moderniai įrengtose klasėse su naujausia programine įranga miesto centre.

ITMC veikia autorizuoti kompiuterinio raštingumo, programavimo ir kitų skaitmeninių įgūdžių testavimo centrai, kuriuose klientai gali laikyti egzaminus. Taip pat turime metinę moksleivių papildomo ugdymo mokyklą – Kompiuterijos akademiją.

Ar kurią nors įmonės paslaugą norėtumėte išskirti?

Didžiuojamės vienu iš ITMC mokymo padaliniu – Leidybos akademija. Tai yra profesionalūs leidybos, maketavimo bei tinklalapių kūrimo mokymai.

Be to, ITMC yra vienintelis Lietuvoje sertifikuotas autorizuotas Adobe mokymo centras (Adobe Authorised Training Centre).

Ko tikitės iš narystės „INFOBALT“ asociacijoje?

Būdami asociacijos dalimi, tikimės bendradarbiavimo su kitais „INFOBALT“ nariais galimybių. Mums būtų labai parankūs informacijos apie aktualias švietimo srities naujienas mainai.

Su asociacijos nariais norime dalytis gerąją patirtimi, drauge kurti ir įgyvendinti naujus produktus. Taip pat tikimės bendrai organizuoti ir vykdyti bendrus mokymus, seminarus.

Patalpino: INFOBALT