Istorijos ir veidai

Loreta Stratilatovienė

„Esame suinteresuoti eksporto galimybėmis“

Bendrovė „LearnKey“ šiuo metu gamina inovatyvią Lietuvos rinkoje trimatę mokomąją priemonę. Šiemet prie asociacijos „INFOBALT“ prisijungusios bendrovės direktorės Loretos Stratilatovienės teigimu, ateityje įmonė tikisi savo produktus bei paslaugas pasiūlyti ir užsienio rinkoms.

Loreta StratilatovienėKokia yra jūsų įmonės veikla?

Bendrovė „LearnKey“ įkurta 2003-iais metais, kuria kompiuterines mokymo priemones, klientams padeda pateikti turimą mokomąją informaciją vizualiais bei interaktyviais būdais. Pagal užsakymus verslui kuriame mokymo valdymo sistemas, interaktyvius e. mokymus, kurie yra papildyti interaktyviais žaidimais, dėlionėmis, animacijomis, filmuota medžiaga bei testais. Taip pat kuriame kompiuterines mokymo priemones moksleiviams.

Užsiimame 2D, 3D animacija, filmavimu, programavimu, garsinimu, tačiau pagrindinį dėmesį skiriame pedagoginiam aspektui ir specializuojamės mokomuosiuose bei informaciniuose projektuose.

Mūsų veikla itin lanksti, visuomet prisideriname prie kliento poreikių ir materializuojame jo norus.

Kurį „LearnKey“ produktą išskirtumėte?

Šiuo metu gaminame kompiuterinę mokymo priemonę, skirtą pradinių klasių moksleiviams, kurios užsakovas yra Ugdymo plėtotės centras. Šį produktą norėčiau išskirti todėl, kad tai bus pirmoji Lietuvoje sukurta trimatė mokomoji priemonė internete.

Ko tikitės iš narystės „INFOBALT“ asociacijoje?

Pagrindinis bendrovės tikslas artimiausiems metams yra stabili plėtra ir augimas, ir, be abejo, patenkinti klientai bei partneriai. Tikimės, kad narystė „INFOBALT“ asociacijoje padės mums šį tikslą įgyvendinti.

Sieksime naujų bendradarbiavimo galimybių, įdomių projektų, kurių metu galėtumėme realizuoti savo ilgalaikę patirtį. Taip pat tikimės, kad su asocacijos pagalba pradėsime teikti savo paslaugas užsienio rinkose, - esame suinteresuoti eksporto galimybėmis.

Ko reikia sėkmingai jūsų srities įmonei?

Visų pirma, reikia didelio užsispyrimo, entuziazmo ir kūrybinių sugebėjimų, o tuomet jau daug „juodo“ darbo, kurio rezultatas visuomet pradžiugina. Žinoma, laukiamo rezultato neįmanoma pasiekti be patirties, gerų specialistų, žinių švietimo ir informacinių technologijų srityse. 

Patalpino: INFOBALT