Istorijos ir veidai

Tomas Vileikis

„Dirbdami kartu galime pasiekti puikių rezultatų“

Paraginta partnerių, kurie jau buvo „INFOBALT“ nariai, įmonė į asociaciją įstojo 2010 metais. Bendrovė jau vykdo bendrus projektus su kitais asociacijos nariais ir planuoja šį bendradarbiavimą dar labiau išplėsti. Apie įmonės veiklą bei ateities planus pasakoja „TOWI“ direktorius Tomas Vileikis.

Tomas VileikisKokia yra „TOWI“ veikla?

„TOWI“ buvo įkurta 2009 metais atskyrus mokymų ir aukštos kompetencijos konsultacijų veiklą nuo bendrovės „Skaitmeninės sistemos“.

Įmonė yra dviejų įmonių grupės narė: „TOWI“ reprezentuoja abi įmones ir orientuojasi į informacinių technologijų mokymų, konsultacijų veiklas, o „Skaitmeninės sistemos“ vykdo projektinius diegimo darbus ir sistemų priežiūrą. „TOWI“ yra sertifikuota „Microsoft“ mokymų partnerė, ir kelerius metus iš eilės buvo pripažinta kaip „Microsoft“ Auksinis Sertifikuotasis Partneris. Taip pat „TOWI“ atstovauja vienintelę pasaulyje spalvotų elektroninių knygų skaityklių (plačiau žinomų kaip „Kindle“) gamintoją „Ectaco“.

Kuo išskirtinė įmonės veikla ir jos pasklaugos?

„TOWI“ pirmiausia orientuojasi į sudėtingus sprendimus ir jų diegimą. Todėl patys pirmieji Baltijos šalyse sėkmingai įvykdėme standarto ISO 20000 diegimą. Vieninteliai Lietuvoje atstovaujame ir parduodame „Triton E-Ink“ technologijos pagrindu veikiančias elektronines skaitykles. Įmonės dėstytojai įvairiuose projektuose yra sukaupę labai daug praktinės patirties. Dėl to daugelį kursų, tokių, kaip ITIL, ISEB sertifikuotų testuotojų, IT Hacking‘o mokymai ir kiti, sukūrėme ir pristatėme rinkai pirmieji.

Dabar Baltijos šalių regione veikia vos keturi sertifikuoti informacinių technologijų mokymo centrai su savo dukterinėmis įmonėmis. Iš jų du yra lietuviški. „TOWI“ mokymo centras įsikūrė pirmas, todėl visuomet buvome tie, kurie rodė pavyzdį ir buvo lyderiai. Iš lietuviško kapitalo įmonių, tik UAB „TOWI“ yra įsidiegusi ISO 9000 standartą, kas padeda sukurti kokybiškus produktus ir teikti ypač kokybiškas paslaugas.

Kokius tikslus keliate įmonei artimiausioje ateityje?

Planuojame toliau plėstis Pabaltijo regione, aktyviai įsisaviname Vakarų ir Rytų Europos mokymų paslaugų rinkas. Artimiausi Planai susieti su Azijos regionu, kur jau turėjome sėkmingos patirties.

Ko tikitės iš narystės „INFOBALT“ asociacijoje?

Tik dirbdami kartu galime pasiekti puikių rezultatų. Įmonės gyvavimo cikle ypač svarbūs yra žmonės, kurie joje dirba, procesai, kuriuos jie vykdo, įrankiai, kurie spartina įmonės veiklą. Ne mažiau svarbūs yra partneriai, kurie būtų lygiaverčiai savo kompetencijomis ir patikimi bendroje veikloje. Asociacijos „INFOBALT“ nariai yra būtent tokie.

Jau dabar aktyviai bendradarbiaujame su daugeliu asociacijos narių, keliame jų darbuotojų kompetenciją, vykdome bendrus projektus. Ateityje planuojame šį bendradarbiavimą dar daugiau plėsti.

Patalpino: INFOBALT