Istorijos ir veidai

Andrėjus Lizunovas

„IT sistemos sutaupo laiko“

Nauja asociacijos „INFOBALT“ narė, kompanija „EnovaPoint“, buvo įkurta keleto turinio valdymo entuziastų 2007 m. Šiuo metu įmonė labiausiai orientuojasi į eksporto plėtrą. Savo kurtus dokumentų tvarkymo ir verslo valdymo produktus įmonė eksportuoja jau daugiau nei į septynias užsienio valstybes, o „SharePoint“ funkcionalumą išplečiantis „JungleMail“ yra labiausiai eksportuojamas produktas. „EnovaPoint“ vadovas Andrejus Lizunovas pasakoja apie daugiausiai dėmesio susilaukiančius produktus bei jų kūrimo priežastis.

Papasakokite, kuo užsiima Jūsų įmonė.

Kuriame produktus „SharePoint“ platformai , siekiame automatizuoti jos naudojimą. Kitos mūsų veiklos kryptys – verslo bei dokumentų valdymo sistemų kūrimas. 

Prie kokio produkto ar paslaugos šiuo metu dirbate intensyviausiai?

Šiuo metu kuriame ir tobuliname tris produktus. Vienas unikaliausių – virtualus asistentas. Ši sistema supranta natūralią žodinę ir rašytinę žmogaus kalbą, norėdami atlikti tam tikrus su savo verslu susijusius veiksmus, pavyzdžiui, gauti tam tikrą informaciją, galite tiesiog sistemai tai pasakyti ar parašyti elektroninį laišką. Šį produktą jau pristatėme dvejose parodose – Amsterdame ir Londone – ir susilaukėme iš tiesų daug dėmesio.

Kiti du produktai – tai „JungleDoc“ sistema, padedanti konstruoti ir kurti dokumentus, pateikus reikiamus duomenis, ir „JungleMail“, personalizuojanti elektroninius laiškus, automatiškai įterpianti tam tikrus kreipinius ir duomenis. „JungleMail“ – tai produktas, kurio kol kas eksportavome daugiausiai.

Kaip ir kodėl kilo idėja įkurti įmonę ir užsiimti būtent tokia veikla? 

Prieš kompanijos įkūrimą, visi turėjome nemažai asmeninės patirties kuriant dokumentų valdymo sistemas. Atsiradus didesniam „SharePoint“ sistemos užsakovui,  pradėjome gilintis į šią sritį ir įžvelgę „SharePoint“ sistemos potencialą galiausiai ėmėme specializuotis šioje srityje. Nuo 2011 m. pakeitėme įmonės pavadinimą į labiau suprantamą užsienyje bei pradėjome orientuoti savo veiklą į eksportą. Manome, kad IT sistemos verslo sektoriuje yra labai svarbios – jos sutaupo daug laiko, automatiškai atlieka tam tikras užduotis. 

Kodėl nusprendėte prisijungti prie asociacijos „INFOBALT“?

Mūsų tikslas - plėtoti produktų ir įmonės žinomumą už Lietuvos ribų. Siekiame patikimų bei ilgalaikių ryšių su verslo partneriais užsienyje. 

Vienas pagrindinių argumentų prisijungti prie asociacijos narių – galimybė dalyvauti tarptautinėse parodose. Tikimės, kad „INFOBALT“ ir toliau organizuos įvairias išvykas , bei padės optimizuoti jų išlaidas.

Patalpino: