Istorijos ir veidai

Asta Meškerevičiūtė

„Klientai mus vertina ir rekomenduoja“

2011 m. įkurta ir „INFOBALT“ nare tapusi bendrovė „INVENTI“ jau užima tvirtas pozicijas programavimo – informacinių sistemų kūrimo ir integracijos - paslaugų rinkoje finansų sektoriuje. Įmonės  klientų sąraše yra  SEB bankas, „Danske“ bankas, bankas SNORAS, baldų bei viešųjų erdvių įrengimo lyderis „Solid Supply“  ir kitos kompanijos. Apie įmonės veiklą bei vertybes kalbamės su UAB „INVENTI“ direktore Asta Meškerevičiūte.

Kokiomis pagrindinėmis vertybėmis vadovaujatės savo darbe?Asta Meškerevičiūtė

Kokybė - mūsų specialistai turi didelę patirtį kuriant ir integruojant sudėtingas bankininkystės, veiklos optimizavimo, elektroninių paslaugų, valstybės informacines sistemas, registrus. Didžiausią patirtį turime finansų, telekomunikacijų sektoriuose, gamyboje.

Skaidrumas - turime skaidrų projektų vykdymo procesą. Klientui suteikiame prieigą prie užduočių valdymo sistemos. Taip visuose projekto etapuose galima matyti projekto eigą realiu laiku.

Paprastumas – ypatingą dėmesį skiriame sistemų vartotojo sąsajos paprastumui ir patogumui.

Kuo išsiskiriate iš kitų kompanijų?

Naudojame pažangią projektų vykdymo metodiką „Agile“ – sistemas kuriame trumpomis iteracijomis. Taikydami iteracinį sistemų kūrimo metodą, svarbiausius sistemos funkcionalumus galime pateikti dalimis, pagal kliento prioritetus. Taip sumažiname projekto riziką ir dinamiškai reaguojame į pasikeitimus. Savo darbe naudojame moderniausias technologijas ir sprendimus, kurie leidžia visada būti žingsniu priekyje.

Ar tokia įmonė, kokią turite šiandien, yra visiškai tiksliai įgyvendinta praeityje turėta vizija?

Įkurdami įmonę turėjome viziją, kad tapsime ilgalaikiu ir patikimu partneriu kiekvieno kliento veikloje. Geriausias vizijos įgyvendinimo įrodymas yra tai, kad klientai  mus vertina ir rekomenduoja.

Kodėl nusprendėte prisijungti prie asociacijos „INFOBALT“?

Vidaus rinkoje IT kompanijos konkuruoja, tačiau norėdami dalyvauti projektuose užsienyje turime suvienyti jėgas. Buvimas „INFOBALT“  nariais – tai galimybės surasti partnerių ir bendraminčių.

Patalpino: