Istorijos ir veidai

Aleksandras Samuchovas

„Klientų poreikiai – galimybė tobulėti“

2001 metais įkurta ir neseniai prie asociacijos „INFOBALT“ narių prisijungusi bendrovė „Baltic Data Center“ sėkmingai plėtoja ilgamete patirtimi pagrįstą veiklą. Šios kompanijos teikiamos paslaugos apima visus sėkmingam išoriniam IT paslaugų tiekimui reikalingus etapus – kūrimą, sudarymą ir valdymą. Apie įmonės veiklą ir vertybes pasakoja UAB „Baltic Data Center“ generalinis direktorius Aleksandras Samuchovas.

Kokia veikla užsiima jūsų įmonė?Aleksandras Samuchovas

„Baltic Data Center“ yra duomenų centrų ir informacinių sistemų lyderė Baltijos šalyse, priklausanti TEO įmonių grupei. Prieš dešimtmetį įkurta įmonė teikia platų IT paslaugų spektrą: nuo duomenų talpinimo aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkančiose duomenų centruose iki unikalių IT sistemų verslui sukūrimo bei valdymo. Mūsų klientai yra didžiausios finansų, telekomunikacijų, mažmeninės prekybos, gamybos įmonės ir Lietuvoje, ir užsienyje.

Esame stiprūs kurdami ir įgyvendindami kompleksinius, sudėtingus IT projektus, pritaikytus individualiems klientų poreikiams. Pavyzdžiui, teikiame kompleksines IT paslaugas TEO,diegiame ir prižiūrime bako „DNB” IT infrastruktūrą, kuri užtikrina vieningas bankininkystės paslaugas tarptautiniu mastu, 2011 metais įgyvendinome keletą visuomenei svarbių projektų: debesų kompiuterijos paslaugos buvo teikiamos įgyvendinant elektroninį gyventojų surašymą, o ESBO Ministrų Tarybos sesijos renginiuose pritaikyti virtualių duomenų saugyklų sprendimai.

Kokiomis pagrindinėmis vertybėmis vadovaujatės savo darbe?

Visada maniau, kad klientų, poreikiai yra galimybė mums tobulėti. Stengiamės kurti tokias paslaugas, kurios atitiktų klientų lūkesčius – pagal juos pritaikome paslaugas kiekvienu individualiu atveju. Tikiu, kad būtent tai prideda vertės mūsų klientų verslui. Būtent šiais principais remiuosi vadovaudamas „Baltic Data Center“.

Kuo Jūs išsiskiriate iš kitų kompanijų?

Pasižymime savo orientacija į ilgalaikius projektus ir lojalius, ilgą laiką su mumis bendradarbiaujančius klientus, siekiame tapti jų verslo IT partneriais. Mūsų privalumai – tai nuolatinės investicijos į IT infrastruktūrą, IT paslaugų kūrimą, esame daugiau nei 200 IT profesionalų komanda, turime patirties įgyvendinant sudėtingus, kompleksinius IT projektus, paslaugas teikiame ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

Ar tokia įmonė, kokią turite šiandien, yra visiškai tiksliai įgyvendinta praeityje sukurta vizija?

Pradėdama savo veiklą įmonė išsikėlė sau tikslą ne tik sėkmingai dirbti Lietuvos rinkoje, bet ir tapti lydere Baltijos šalių regione. Šis tikslas buvo sėkmingai pasiektas, o šiuo metu didžiausiu iššūkiu matau tolimesnę įmonės veiklos plėtrą, labiausiai orientuojantis į atsiradusias naujas palankias galimybes valstybiniame sektoriuje bei, žinoma, plėtrą eksporto rinkose.

 Ko tikitės iš narystės asociacijoje „INFOBALT“?

Tikimės glaudesnio bendradarbiavimo su kitais asociacijos nariais, norėtume skatinti informacinių technologijų vystymąsi ir tobulėjimą mūsų šalyje, taip pat bendradarbiaujant stiprinti savo pozicijas eksporto rinkose.

Patalpino: