Istorijos ir veidai

Edis Galvonas

„Svarbu išlaikyti IT specialistus Lietuvoje“

Vos metus veikianti bendrovė „Seivita“ – jau asociacijos „INFOBALT“ narė. Įmonės veikla dvilypė – „Seivita“ kasa tvenkinius bei kitus vandens telkinius ir užsiima internetinių bei mobiliųjų aplikacijų, verslo procesų valdymo įrankių kūrimu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Apie kompanijos ateities planus ir vertybes pasakoja UAB „Seivita“ direktorius Edis Galvonas.

Kokiomis pagrindinėmis vertybėmis vadovaujatės savo darbe?

Edis Galvonas

Mums svarbiausia – kurti vertę. Turime nedaug standartinių projektų, nes kiekvieno savo darbo vertę kuriame pagal kliento poreikius. Vadovaujamės principu, jog svarbiausia yra išgirsti klientą, suprasti jo poreikius ir pasiekti jam reikalingą rezultatą. Kitaip tariant – lydime savo projektus į sėkmę kliento įmonėje.

Kuo Jūs išsiskiriate iš kitų kompanijų?

Dirbame su Lietuvos ir Baltarusijos specialistais, todėl turime labai daug žmogiškųjų resursų. Šimtais galime skaičiuoti programuotojus, dizainerius. Tai mums leidžia kiekvienam individualiam projektui parinkti pačius profesionaliausius ir tinkamiausius specialistus ir dėl to pasiekti geriausią rezultatą.

Kokia Jūsų įmonės ateities vizija?

Per trejus metus kompanija turi tapti dešimt kartų didesnė nei yra dabar. Siekiame turėti stabilų ir užtikrintą verslą, nes kol kas esame labai jauna įmonė ir nepaisant to, kad veiklą pradėjome visai gerai ir sulaukėme įdomių klientų iš įvairių šalių, vis dar neturime norimo kiekio nuolatinių darbų.

Kokius pliusus ir minusus galėtumėte išskirti Lietuvos IT rinkoje?

Lietuvos IT specialistų lygis – labai aukštas. Vis dėlto juos išlaikyti Lietuvoje sudėtinga, nes šiuo metu mūsų specialistus aktyviai vilioja daug daugiau pasiūlyti galinčios užsienio rinkos. Vis dėlto Lietuva išlieka nuostabi šalis dirbti IT sferoje su vakarų rinkomis.

Ką prieš prisijungdami prie asociacijos žinojote apie „INFOBALT“?

Pats esu dirbęs kitose kompanijose, kurios buvo „INFOBALT“ narės, todėl teko girdėti nemažai. Šios žinios ir paskatino įstoti į asociaciją – žinojau, jog bus suteikiamos sąlygos ne tik prisiliesti prie užsienio rinkos, užmegzti naujų kontaktų, bet ir aktyviau dalyvauti vystant Lietuvos IT sektorių.

Patalpino: