Istorijos ir veidai

Oksana Pčelnikova

„Netrukus rinkos dalyviams pateiksime naujus IT sprendimus“

Pirmus metus skaičiuojanti įmonė UAB Reziume jau dabar gali pasigirti patyrusiais IT specialistais ir žinomais klientais. Asociacijos INFOBALT naujokai žada pasiūlyti Lietuvos rinkai naujus ir inovatyvius IT sprendimus. Apie įmonės veiklą ir tikslus plačiau pasakoja įmonės Reziume direktorė Oksana Pčelnikova.

Oksana PčelnikovaKuo užsiima Jūsų įmonė?

Reziume.lt – darbo paieškai skirta internetinė platforma yra vienas iš mūsų vystomų IT produktų. Mūsų portalo lankytojai yra ieškantieji darbo ir jį siūlantys. Mes siekiame jiems pateikti naudingą informaciją, kuri būtų nevaržomai naudojama.

Jums dar nėra metų, kaip sekasi plėtoti veiklą?

Vienas iš mūsų veiklos pliusų yra tai, kad nepriklausomai nuo šalies ekonominės situacijos Reziume.lt siūloma paslauga yra visada aktuali. Visgi Lietuvos darbo paieškos rinkoje yra gana didelė karjeros portalų pasiūla. Dėl šios priežasties mes atsakingai įsiklausome į klientų poreikius ir nuolat diegiame inovatyvius IT srities sprendimus. Džiaugiamės, jog mūsų veikla pasitiki vis daugiau žinomų įmonių atstovų. Galima sakyti, kad kiekviena darbo diena pilna iššūkių, tačiau veiklos rezultatai rodo, kad mūsų įmonės veikla sėkminga.

Papasakokite, kuo skiriasi Reziume.lt teikiamos paslaugos lyginant su konkurentais?

Mūsų komandoje dirba patyrę IT specialistai, kurie leidžia sparčiai reaguoti į klientų poreikius ir diegti IT sprendimus. Taip pat galime teigti, jog mūsų CV duomenų bazė yra naujausia – nes Reziume.lt veikia beveik metus, senų duomenų tiesiog nėra. Svarbu tai, kad net ir didėjant klientų srautui, mes stengiamės palaikyti glaudų ryšį su jais. Juk pastarųjų poreikiai – mūsų veiklos priežastis.

Su kokiais didžiausiais sunkumais susiduriate savo darbe?

Daugelis klientų yra linkę vadovautis rekomendacijomis. Norint sukurti patikimos ir vertos rekomendacijų įmonės įvaizdį mes stengiamės išties daug dirbti ir būti kantrūs. Taigi kaip didžiausius iššūkius galiu įvardinti kantrybę ir sugebėjimą palaukti.

Kokius pliusus ir minusus galėtumėte išskirti Lietuvos IT sektoriuje? Ką ir kaip, jūsų nuomone, reikėtų tobulinti?

Lyginant su kitomis veiklos kryptimis, IT paslaugas teikiančių įmonių paklausa Lietuvoje yra didelė. Taip pat IT sektoriaus dalyviai rinkai siūlo kvalifikuotus produktus. Deja, pasigendu inovacijų šioje srityje. Dideliems užmojams taip pat reikia stambių klientų, kurių Lietuvos rinkoje norėtųsi daugiau.

Kokie artimiausi jūsų veiklos planai, tikslai?

Svarbiausias tikslas – ir toliau vystyti teikiamas paslaugas. Taip pat žadame aktyviai didinti darbo ieškančiųjų ir darbdavių srautą. Siekiame tapti gerai žinomi ir vertinami klientų. Taip pat netrukus pristatysime darbo paieškos procesą palengvinantį produktą. To Lietuvos darbo rinkos dalyviai dar nėra pasiūlę.

Kodėl nusprendėte prisijungti prie asociacijos INFOBALT?

Prisijungti prie asociacijos paskatino solidus asociacijos narių skaičius ir suvokiama verslo kontaktų vertė. Ilgametė asociacijos veikla taip pat kelia pasitikėjimą. 
 

Patalpino: