Istorijos ir veidai

Martins Liberts

„Taupydami klientų lėšas, realizuojame visą IT sistemos kūrimo ciklą nuo idėjos iki rezultato“

„INNTEC“ - jauna, sparčiai auganti įmonė, spėjusi pelnyti klientų ir partnerių pasitikėjimą teikdama aukštos kokybės IT paslaugas skirtas privataus ir viešojo sektoriaus organizacijoms.  

Kuo užsiima įmonė „INNTEC“?
 
Galime pasiūlyti tokius sprendimus kaip galimybių studijų rengimas, IT teisės konsultacijos, techninių specifikacijų rengimas, IT konsultacijos bei programinės įrangos kūrimas. Komandos narių patirtis, inovatyvūs veiklos sprendimai bei siekis tapti ne tiekėju, o IT partneriu daro mus išskirtiniais – taupydami klientų lėšas, realizuojame visą IT sistemos kūrimo ciklą nuo idėjos iki rezultato.
 
Kokiomis pagrindinėmis vertybėmis vadovaujamasi Jūsų įmonėje? 
 
Tikime, kad kiekvienos įmonės veidą kuria joje dirbantys žmonės, todėl mūsų komandos nariai – ambicingi ir atsakingi savo srities specialistai, kuriems darbas yra daugiau nei tik darbas. Keldami aukštą kartelę mūsų įgyvendinamų sprendimų kokybei, užtikriname, kad paslaugas teiks tik geriausi IT specialistai. Rūpinamės, kad visi „INNTEC“ darbuotojai turėtų puikias darbo sąlygas ir skatiname iniciatyvą bei kūrybiškumą įmonės vidinėje aplinkoje bei santykiuose su klientais. 
Mūsų kompanijos vertybės - aukštas kokybės rezultatas, motyvuoti specialistai, laisvas sprendimų priėmimas, darbas taikant Agile metodiką bei tobuli dizaino sprendimai.
 
 
Kokie įmonės ateities planai?
 
Siekiame stabilizuotis Lietuvos rinkoje, užsitarnauti pagarbą klientų ir darbuotojų akyse.
 
Kokius savo projektus laikote sėkmingiausiais?
 
Mūsų projektai dar kolkas tik įgyvendinami. Tikimės, kad pabaigus projektus visi mūsų esami ir planuojami darbai bus sėkmingai įvykdyti.
 
Ko palinkėtumėte ir ką patartumėte naujai susikuriančioms lietuviškoms IT įmonėms?
 
Palinkėtume koncentruotis ir stabilizuotis konkrečioje nišoje, kurioje galite būti geriausi. Suprasti, kad Lietuvos įmonėms yra visos galimybės konkuruoti su užsienio IT pasaulio žaidėjais.
 
Kodėl nusprendėte įstoti į asociaciją „INFOBALT“?
 
Būdami asociacijos nariais norime prisidėti prie Lietuvos IT sektoriaus vystymo. Kartu su „INFOBALT“ sieksime tobulinti IT sprendimus viešajame sektoriuje. Džiaugiamės, turėdami galimybę pasidalinti patirtimi su kitomis informacinių technologijų srityje dirbančiomis įmonėmis.
Patalpino: